• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігівський поет пише вірші на біблійну тематику


реклама

Чернігівський поет пише вірші на біблійну тематику

 

На столі з десяток поетичних книжок. І це ще не всі. Чернігівський поет Василь Буденний пише не буденні вірші вже понад 40 років. Вони про сенс буття, любові до рідної землі і християнську місію.Є поезії адресовані юним читачам. У минулому році в світ вийшла нова збірка поезій «Мир Вам».

Поезії, що ввійшли в цю збірку, Василь Буденний писав протягом 30 років. «Мир Вам» – це своєрідний скрипковий ключ, яким відкривається шлях до пізнання Бога, каже поет.

У процесі праці завжди, і навіть у ночі. Пише свої вірші поет, як правило, не за столом, а на колінах.


Декілька місяців тому Василь Буденний взявся за творення нової книги. Поклав на мову поезії понад 60 Давидових псалмів. У своїх творах автор зображує щире каяття Давида і його любов до свого народу.

Для написання поезії на біблійну тематику Василь Буденний часто перечитує старий заповіт і Євангеліє.

Нову збірку поезій Василь Буденний залюбки підписує і дарує своїм шанувальникам. До карантину його запрошували на зустрічі з дітьми. В обласній дитячій бібліотеці він частий гість. Працює доцентом на катедрі мов і методики їх викладання в Національному університеті «Чернігівський колегіум». Дотримується християнських заповідей і нинішнього суворого посту. Але головне, каже, не в їжі, а в добрих справах.

Василь Буденний сподівається, що його поезії принесуть дещицю користі читачам. Зокрема, допоможуть їм глибше зрозуміти божі істини.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Василь Буденний, поет, біблійна тематика, поезія, «Новий Чернігів»

Добавить в: