• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Топова домашня тваринка Чернігова 12 квітня відсвяткувала свій день


реклама

Топова домашня тваринка Чернігова 12 квітня відсвяткувала свій день

 

Домашні улюбленці, які вміють кумедно ховати за щічками їжу, ось уже майже сто років святкують свій день – 12 квітня. Відколи людині вдалося приручити цього гризуна, хом’як встиг стати найпопулярнішим маленьким другом людини.«Мабуть, серед маленьких тварин ці – найпопулярніші. Вони доволі швидко приручаються, не потребують особливого догляду та великого приміщення. Дуже добре граються з маленькими дітьми. Дуже люблять коліщатко крутити. Доволі шустрі, смішні, лазять по руках. Смішно набивають собі щоки, якщо їм дати насіння»,- Катерина Павлова, продавчиня в зоомагазині.

Хом’яки досить активні тваринки. Якщо не сплять, постійно в русі, тому спостерігати за ними завжди цікаво. Видів багато, але найпопулярніші для продажів два.

«Найпопулярніші в нас сирійський хом’ячок, він десь із долоню, різнобарвний, і джунгарський. Це найпопулярніші, яких люблять діти»,- Катерина Павлова, продавчиня в зоомагазині.

Термін життя – один із небагатьох їхніх мінусів. Становить усього три – три з половиною роки.

У харчуванні вони невибагливі.

«Їсти вони повинні виключно зерносуміші, гілочки, зерно. Люди часто балують їх сиром, різними смаколиками, але це зайве. Вони повинні харчуватися натуральними продуктами, тоді проживуть довго та щасливо»,- Катерина Павлова, продавчиня в зоомагазині.

Щодо умов утримання, то в хом’яків обов’язково має бути підстилка. Жити повинні в клітці, у жодному разі не в акваріумі, адже там вони пріють. Також у хом’яків завжди повинна бути свіжа вода.

Дотримання умов догляду забезпечать вам жваву, здорову тваринку та хороший настрій від спілкування з цим домашнім улюбленцем.

Сюжет: Cheline TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: хом’як, Катерина Павлова, Cheline TV

Добавить в: