• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » В рамках всеукраїнської акції на Чернігівщині висадили 16 000 дерев


В рамках всеукраїнської акції на Чернігівщині висадили 16 000 дерев

 

16 тисяч дерев висадили лісівники цієї суботи у Новояриловицькому лісі. Це понад 13 тисяч сосен та майже три тисячі беріз. Про це Суспільному сказав начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Сергій Аніщенко.Дерева висаджували в рамках акції «Озеленення України: один мільйон дерев за 24 години». Робили це в різних регіонах України.

У Новояриловицькому лісі на площі 2.9 гектарів висаджували сосну звичайну та березу повислу. Листя, що опадатиме з берези, слугуватиме гумусом для сосни, пояснив лісничий.

Саджанці сосни виростили із насіння. Щороку заготовляють близько 20 мільйонів саджанців. Їх висаджують замість лісу, що вирубали восени.


«Цьому лісу, який тут був – йому було 90 років. Звичайно, що кожні ділянки, які ми заготовляємо деревину в порядку рубок головного користування, ми їх усі заліснюємо протягом одного, максимум двох років», – сказав головний лісничий Добрянського лісгоспу Денис Землянко.

Минулого року в рамках акції з озеленення по всій Україні висадили один мільйон 800 тисяч дерев. Цього року до акції долучилися їй інші країни світу.

«Справа навіть не в кількості. А в соціальному резонансі, який відбувся після цього. Скільки людей нам запропонувало свою допомогу і їх було настільки багато, що зараз це вже міжнародний проект. Грузія хоче на державному рівні долучитися до цього проекту. Діаспора в Канаді, в США українська, вірменська, навіть російська діаспори бажають долучитися. Вони звернулись до мера Нью-Йорка, щоб він виділив їм територію, саджанці, щоб вони садили в межах цієї акції», – розповів Сергій Аніщенко.

Висаджені рослини офіційно стануть лісом через 6 років.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дерева, ліс, акція, саджанці сосни, UA: Чернігів

Добавить в:
 
 


Центр Комплект