• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Відсьогодні у Чернігові працює лише три садочки для дітей медиків. Інші закриті на час локадуну


реклама

Відсьогодні у Чернігові працює лише три садочки для дітей медиків. Інші закриті на час локадуну

 

З 12 квітня у Чернігові працює три дитячі садочки, які приймають виключно дітей медпрацівників. До дитячого садочка №68 на вулиці Пирогова поблизу першої міської лікарні прийшли близько 60-ти дітей медиків. Очікували 90. Про це Суспільному розповіла завідувачка дитячого садочка Ірина Казимир.Санітарка Марина показує документи перед входом до закладу.

Марина, мати дошкільняти, медпрацівниця: «По перше, садочок по дорозі. Уявляєте, я без чоловіка, якби не було додаткового садочка, куди б я її діла? Все нормально, тому що з її садочка теж дітки йдуть. Щодо документів взагалі ніяких проблем немає. З роботи прийшли, запитали: «Є дитина?» - «Так, є». Записали в додатковий список і все».

Перед входом до дитсадка дітям вимірюють температуру.

Катерина, мати дошкільняти, медпрацівниця: «Хвилюємось. Ми не так давно почали ходити до садочка, тому боїмося. Там тільки почали звикати і тепер знову звикати потрібно. Боїмося і хвилюємось».

Єгор, батько дошкільняти, медпрацівник: «Хвилюємося, але більше, мабуть, тато хвилюється».

Завідувачка дитсадка говорить, повністю змінювати склад групи важко – як для дітей, так і для вихователів.

«Звичайно це складно, оскільки ми вперше у свій садочок одразу приймаємо стільки нових діток. Складно їм, складно і нам. Але я думаю, не складніше ніж медикам, які працюють з хворими людьми», – говорить завідувачка дитячого садочка №68 Ірина Казимир.

З собою до нового садочка діти йдуть з паперовими рушниками, змінним одягом та взуттям.

Ірина, мати дошкільнят, медпрацівниця: «Не переживаємо. Сподіваємось, що все буде гаразд. Все, що потрібно, взяли з собою – змінний одяг, взуття, рушнички паперові. Все, що завжди. Дуже зручно, садочок біля роботи».

Тетяна, мати дошкільнят, медпрацівниця: «Нормально, спокійно. Їм цікаво в новий садочок, в нову групу, до нових діток».

- Привіт!
- Розкажи, хочеш в новий садок?
- Так!

Окрім 68 садочку, у Чернігові працюють дитсадки № 59 (проспект Миру 201, недалеко від обласної лікарні (мікрорайон Ремзавод) та № 73 (вулиця Рокосовського 52, недалеко від Чернігівської міської лікарні №2).

У перелік внесли 257 дітей, чиї батьки працюють у сфері медицини. Всі інші дитячі садочки закрилися на період локдауну у Чернігові.

Gorod.cn.ua за матеріалами UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: дитсадок №68, Прирогова, локдаун, медпрацівники, UA: Чернігів

Добавить в:
 
 


Центр Комплект