• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На вулиці Київській замінюватимуть водопровід. З 12 квітня починаються підготовчі роботи


реклама

На вулиці Київській замінюватимуть водопровід. З 12 квітня починаються підготовчі роботи

 

На вулиці Київській – від вулиці Довженка до Грибоєдова – замінюватимуть водопровід. З 12 квітня тут розпочнуться підготовчі роботи. Уже завезена частина нових труб, які мають прокласти.Ігор Райхіль, головний інженер «UTB-інжиніринг»: «Проєктом передбачена заміна існуючого чавунного і сталевого водопроводу діаметром 400 мм на поліетиленові труби діаметром 500 мм, і з заміною, відповідно, всіх абонентських підключень і фасонних частин, і колодязів на ній».

Нагадаємо, минулого року під час ремонту ділянки дороги в районі вулиці Київска-Гонча довелося замінювати водопровід. Як виявилося, він знаходився в досить критичному стані. На цій ділянці ситуація не краща, запевняють замовники проєкту. А це Управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради.

Ігор Райхіль, головний інженер «UTB-інжиніринг»: «Часто відбуваються на ній пориви і багаторазово ця ділянка вже ремонтувалася. Вона своє відстояла. Прийшов час її замінити. Реконструкція передбачає перекладання нової труби. Ці роботи будуть виконуватися планово. Згідно проєктної документації передбачено виконати заміну по прямій порядку 340 м, облаштування 11 водопровідних колодязів діаметром 1,5 м, два 2-метрових, облаштування водопровідної камери на перехресті вулиць Грибоєдова і Київська».

Основні роботи триватимуть близько 2 місяців. Будівельники зніматимуть старий асфальт, ритимуть траншеї і замінюватимуть труби. Графік погоджено з «Чернігівводоканалом». На цей період, а саме, з 12 квітня по 15 червня, перекриють ділянку вулиці Київської. Зміниться і графік руху маршрутних автобусів.

Олександр Рижий, начальник Управління транспорту, транспортної інфраструктури і зв’язку ЧМР: «По вулиці Київській у нас їздить два маршрути. Це маршрут №17 і №3. З понеділка вони будуть рухатися по вулиці Північній. Вона паралельна вулиці Київській».

Рішення щодо перекриття руху автотранспорту погоджено виконавчим комітетом Чернігівської міської ради від 1 квітня 2021 року. Після заміни водопроводу, цю ділянку вулиці Київської асфальтують.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: водопровід, Ігор Райхіль, вулиця Київська, «Новий Чернігів»

Добавить в: