• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Владислав Атрошенко озвучив позицію міста щодо Ялівщини


реклама

Владислав Атрошенко озвучив позицію міста щодо Ялівщини

 

«Ми чітко дотримуємось тієї ідеології, з якої все починалося».

А відтак не розглядають жодних питань, що стосуються території поблизу Ялівщини без проєкту землеустрою лісопарку. Та й закликають керівництво РЛП і профільних чиновників все ж розробити його і затвердити. Відповідну позицію міста Владислав Атрошенко вкотре публічно озвучив на щотижневій нараді. Він нагадав, що у 2014 році на тлі зазіхань на цю землю, а також прагнень активістів зберегти її рекреаційний потенціал, було створено комунальний заклад РЛП «Ялівщина» із підпорядкуванням в обласній раді, а місто надало дозвіл на розробку проєкту землеустрою щодо відведення землі для функціонування ландшафтного парку.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Місто і мій попередник Олександр Солоков, як би я не ставився до його господарських якостей, абсолютно правильно і адекватно відреагували на цей суспільних запит. Якщо треба поновити цей дозвіл, якщо він втратив час і актуальність, будь ласка, ми можемо поновити цей дозвіл, але питання у нас є незмінне. Було бажання активістів, людей, які переймаються цим, віддати це підпорядкування обласній раді, створити РЛП. Ми підтримуємо це бажання, надаємо дозвіл на розробку проєкту землеустрою. Передаємо цю землю в обласну територіальну власність і, будь ласка, займайтесь, впорядковуйте, робіть так, як ви вважаєте за потрібне».


До сьогодні проєкту землеустрою немає, а без нього власники земель біля парку не можуть скористатися своїм законним правом на будь-які правочини. А саме, Ялівщина залишається майданчиком для політичних маніпуляцій, - зазначив очільник Чернігова. Тому єдине правильне рішення, такі визначити межі лісопарку і закрити питання із земельною документацією.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Цю позицію ми зберігаємо і максимально готові підтримувати. Відповідно з цим питання я звертаюся інформаційно до керівництва обласної ради з тим, щоб це питання підняти на наступній обласній сесії».

Нині Ялівщина, за винятком деяких місць, занепадає. І якщо найближчим часом нею не почнуть займатися, то те, за що постійно борються активісти, не можна буде врятувати, - наголосив міський голова.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: РЛП Ялівщина, нарада, Владислав Атрошенко, проєкт землеустрою, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект