• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чи дотримуються чернігівці карантинних обмежень?


реклама

Чи дотримуються чернігівці карантинних обмежень?

 

З 8 квітня у Чернігові діють нові посилені карантинні обмеження. Забороняється перебування без маски у місцях загального користування, де є скупчення людей. На вулицях, парках, скверах, за умови дотримання дистанції від 1 до 2 метрів, можна бути без маски.Запитали у чернігівців, чи знають вони про це.

«Маску всегда ношу в транспорте, в публичных местах, везде».

«Я розумію, що я йшла без маски, але, зрозумійте, я йшла сама. Тільки ви до мене звернулися, я одразу одягла маску».

«Дистанция, масочный режим. Я сейчас на улице, поэтому без маски, а так постоянно в маске. Антисептик обязательно с собой. Только что вышла из полеклиники».

«Я знаю, що маску треба носити на носі, але я після інфаркту, так трохи дихати важко».


«Могу идти и приоткрыть маску, чтоб дышать было легче. А когда люди подходят, я сразу одеваю».

Кількість рейдових груп, які слідкують за дотриманням карантинних обмежень, збільшилася. Якщо раніше їх було 24, то зараз більше 60.

Олексій Дяговець, начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області: «Завдання і основна мета поліції – попередити і зменшити кількість людей, які захворіли на COVID-19. Поліцейські проводять постійну роз’яснювальну роботу, як зі звичайними громадянами в місцях скупчення – в громадському транспорті, парках, скверах, в будівлях, де є скупчення, а також додатково проводиться робота з перевізниками і в громадському транспорті».

Нагадуємо, згідно з діючими обмеженнями заборонено відвідування закладів культури, проведення масових спортивних, рекламних заходів. У храмах дозволено перебувати не більше однієї людини на 10 квадратних метрів. Заборонено відвідувати басейни, спортивно-оздоровчі центри незалежно від форм власності. Поліція також ініціює зустрічі з власниками магазинів або закладів, яким дозволено працювати.

Олексій Дяговець, начальник управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській області: «Пояснюємо, як правильно діяти, для того, щоб люди не скупчувалися в їх торгівельних залах. Це і дотримання дистанції, це виставлення своїх же волонтерів або працівників для того, щоб вони контролювали носіння засобів індивідуального захисту, наголошували на тому, що це необхідно робити. А також додатково проводили роботу щодо встановлення дезінфекторів, встановлення розмітки на покритті, щоб люди розуміли, з якою дистанцією їм потрібно знаходитися».

8 квітня за порушення карантинних обмежень працівниками управління Патрульної поліції складено 12 адмінпротоколів на водіїв маршрутно-транспортних засобів. Санкція 44 статті Адмінкодексу передбачає штраф від 17 до 34 тисяч гривень для фізичних осіб і 34 до 170 тисяч для посадовців. На громадян, які не реагують на зауваження поліцейських та відмовляються вдягнути захисну маску в громадських місцях, поліція складає адміністративні постанови про стягнення штрафу в сумі від 170 до 255 гривень.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: карантинні обмеження, опитування, «Новий Чернігів»

Добавить в: