• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Розвиток попри карантин і військову загрозу з боку Росії: Атрошенко про плани на найближчий час


реклама

Розвиток попри карантин і військову загрозу з боку Росії: Атрошенко про плани на найближчий час

 

Попри непросту ситуацію в країні, фінансово складний рік та нові виклики, Чернігів не зупинятиметься на шляху свого розвитку і йтиме далі. Про це міський голова наголосив своїм підлеглим на щотижневій нараді.Зокрема, це стосується щоденної роботи, а також реалізації проєктів будівництв 2021 і сьогоднішніх планів, які ймовірно втілити вже в найближчому майбутньому.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Незважаючи на «ковід», на бряцання військовими м’язами Росії на кордоні, я відповідально заявляю, що все буде добре, і ми займаємось розвитком міста, і для нас з вами нічого не змінюється. Чернігів понад усе».

Так, з боку співробітників комунальних підприємств увага має приділятися благоустрою, підтримання чистоти та порядку, а з боку підрядників – вчасні та якісні роботи по завершенню реконструкції нижньої частини Валу, відбудові в межах адресної програми намічених пішохідних зон і доріг, облаштування об’їзного шляху для вантажівок, тощо, - зазначив очільник Чернігова. Та окреслив перспективні напрямки для міста.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «У нас нічого не змінюється в частині нашого прагнення збудувати Палац спорту, Центральний парк культури і відпочинку. І нам треба фінансувати проєкт і працювати в цьому напрямку. У нас нічого не змінюється в нашому прагненні – в 2023 році припинити оренду ТЕЦ. Це питання незмінне. Повернути в комунальну власність і саме в управління містом Черніговом ТЕЦ і «Облтеплокомуненерго», об’єднати мережі, збільшити тепловіддачу, і під цю збільшену тепловіддачу збудувати сучасний сміттєпереробний завод».

Вже новий Чернігів посідає перші позиції серед обласних центрів за якістю обслуговування та надання послуг, а також підіймається у рейтингах за інвестиційною привабливістю. А тому, коли кожен максимально працюватиме на своєму місці, місто зможе досягти значно більшого, - впевнений Владислав Атрошенко.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Якщо ми будемо в це вірити і докладати зусиль, ми зробимо його містом номер один, принаймні серед рівних по потенціалу міст в Україні. Іншої задачі немає. Втрачати свій життєвий час на цій посаді, це марна справа, якщо ми не ставимо таку високу мету».

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: нарада, Владислав Атрошенко, розвиток міста, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект