• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «МАЗ» сміття вдруге за два тижні: співробітниці «Зеленбуду» прибирають Чорторийський яр


реклама

«МАЗ» сміття вдруге за два тижні: співробітниці «Зеленбуду» прибирають Чорторийський яр

 

З 5 ранку на ногах і за пів на сьому безпосередньо у роботі. Для пані Надії та її колежанок прибирання яру, що вздовж проспекту Миру, це вже 10 година кропіткої праці. Так, десь вручну, а десь своїм імпровізованим приладдям збирають те, що надбано людьми.У кожної виходить від 3 до 5 мішків. Загалом ціла вантажівка. І так майже щомісяця. Особливо брудно після зими.

Цього дня співробітники «Зеленбуду» працюють тут понаднормово. Кажуть, могли б і зовсім привести територію до ладу – вигребти, прибрати опале листя та гілки, але витрачають час на те, щоб елементарно звільнити її від непотребу. Скляні пляшки та консервні банки, недопалки, шприци, папір і пластик – все це з’являється знову і знову.

Трудитися вечорами жінок заохотив їхній керівник, який із інструментом у руках, проходить усі об’єкти на рівні з колективом. Щовесни роботи у їх стільки, що впоратися за тиждень або місяць по всьому місту, просто неможливо.


Артем Стах, начальник КП «Зеленбуд»: «Я їм запропонував, якщо ви не проти, ми зробимо два дні – у вівторок та четвер – понаднормово, а я буду вам виплачувати за ці дні преміальні кошти. Вони підтримали і включились в роботу».

Однак, за словами Артема Стаха, насправді справа не в преміях, а у ставленні цих людей до своєї роботи і свого міста. Вони звикли про нього дбати. І таким чином показують, яким його може зробити кожен із нас.

Артем Стах, начальник КП «Зеленбуд»: «Якщо кожен прибере чи за собою, чи будь-ким обгортку від цукерки, чи порожню пляшку і кине в урну, то місто буде чистішим».

У квітні, згідно з розпорядженням міського голови, проводиться місячник із благоустрою. А тому за цей час обслуговуючі компанії, а також мешканці приватних будинків, мають максимально навести лад поблизу своїх домівок.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: прибирання, сміття, КП «Зеленбуд», Чорторийський яр, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект