• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Отримали можливість бачити знову. Мешканцям геріатричного пансіонату зробили безкоштовні операції


реклама

Отримали можливість бачити знову. Мешканцям геріатричного пансіонату зробили безкоштовні операції

 

Віра Прокопенко, підопічна Чернігівського геріатричного пансіонату: «Когда я дома была, было все нормально. Когда я сюда попала, у меня зрение стало падать, так как у меня была нарушена психика – война, дом разбомбили. Когда я сюда прибыла, я чувствую, что я мутно вижу и близко, и далеко».

Вірі Дмитрівні 68, з них майже 6 вона живе в Чернігові. Свій рідний Донецьк покинула через війну. Спочатку жила в центрі бездомних і безпритульних, і вже кілька років у Чернігівському геріатричному пансіонаті. Недавно жінці зробили операцію. Тепер вона може читати, дивитися телевізор, а головне – бачити все.

Віра Прокопенко, підопічна Чернігівського геріатричного пансіонату: «Боже мой, мне такие слова мама родная не говорила, как доктор и медперсонал. Такое внимание, у меня даже слов нет. Дай Бог ему здоровья, дай Бог медперсоналу здоровья и чтобы у них ни руки не болели».11 мешканкам і мешканцям пансіонату зробили операцію. У них була катаракта. Багато хто вже і не чекали, що колись зможуть бачити, адже такі втручання дорогі, і ті, хто доживає віку тут, таких коштів не мають.

Галина Бохан, підопічна Чернігівського геріатричного пансіонату: «Уже давно у меня была катаракта на правом глазу. Сделали операцию. Я очень рада, что так хорошо мне сделали операцию. И теперь читаю книги, и телевизор посмотрю. Спасибо, аж до плачу, что я такая рада. И на другом глазу катаракта, но то после».

А от Валентина Мегарамівна разом з чоловіком, каже проблеми з зором мали з дитинства, і тільки зараз може не носити окуляри, бо після операції може бачити і без них.


Валентина Магерамова, підопічна Чернігівського геріатричного пансіонату: «Вчера специально стояла, смотрела далеко, вы знаете, слава Богу, я вижу. Я думала, что уже все. У меня было только 4% зрения. Спасибо, я врачу очень благодарна. А также всем людям, которые там работают. Очень хорошо обращались. Денег у нас таких нет, мы живем на маленькую пенсию. Я буду всю жизнь его благодарить, сколько буду жить».

Валентина Магерамівна каже, вони вже написали листа подяки лікарю, котрий безкоштовно зробив їм операції, і не ймуть віри, що таке було можливо.

Іван Конончук, підопічний Чернігівського геріатричного пансіонату: «Нормально все бачу. Я зрадів, коли зробили операцію. Наче заново на світ народився. Золотенькі мої, дорогенькі, я плакати буду, бо я так радуюсь, аж сльози котяться. Дякую йому».

Це приклад соціально-відповідального підприємництва, каже доктор Шевчик. На думку його і колег, окрім заробітку, треба думати і про те, як віддати громаді. І вони це вирішили зробити в такий спосіб.

Василь Шевчик, лікар: «Наша ідея полягала в тому, що пацієнт взагалі ні за що не платить. Він отримує повноцінну діагностику безкоштовно в нашій клініці. Проводиться все оперативне втручання, і ліки, які потрібні для реабілітації цих пацієнтів, ми видаємо їм безкоштовно. Ми не тільки думаємо про те, щоб повернути зір цим пацієнтам, а повернути їм і якісне життя і молодший вигляд. Тобто ми плануємо продовжити цю програму на 2-3 роки, коли ми зможемо надати допомогу всім пацієнтам цього центру».

Нині в геріатричному пансіонаті проживає майже 400 підопічних. Багато з них не мають рідних, а з фінансів у них невеликі пенсії.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: геріатричний пансіонат, катаракта, операція, Василь Шевчик, «Дитинець»

Добавить в: