• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Інформація щодо перебоїв з постачанням вакцин до Чернігівської області не відповідає дійсності, - Тарасовський


реклама

Інформація щодо перебоїв з постачанням вакцин до Чернігівської області не відповідає дійсності, - Тарасовський

 

Сімейний лікар Олеся Журавльова вакцинувалася 24 березня. Чекає на ревакцинацію, яка відбудеться 24 червня. Вона пройшла відповідні курси і тепер сама вакцинує людей. Каже, щеплення перенесла нормально.Олеся Журавльова, сімейний лікар Чернігівської міської лікарні №4: «Сразу после вакцинации никаких ощущений я не почувствовала. Чувствовала себя замечательно. Еще сходила в день вакцинации на тренировку. Вот после тренировки я ощутила слабость, небольшой озноб и повышение температуры. Я ее не меряла, но по ощущениям, это было где-то около 38 градусов. Никакие лекарственные средства я не принимала после прививки. Температура на следующий день нормализовалась сама собой. Сейчас чувствую себя прекрасно».

7 квітня Чернігівський обласний центр громадського здоров'я додатково отримав партію у 1500 доз вакцини AstraZeneca, серед яких 820 буде направлено до області, а 610 – залишаться у місті. Решту триматимуть на складі про всяк випадок.

За словами Володимира Тарасовського, медичні пункти, котрі вже отримали нову партію, одразу розпочали вакцинацію.

Володимир Тарасовський, начальник Чернігівського обласного центру громадського здоров’я: «На даний час в Чернігівській області про вакциновано 6516 осіб вакциною AstraZeneca. Наразі інформація щодо перебоїв з постачанням вакцин до Чернігівської області не відповідає дійсності. Наразі цією вакциною AstraZeneca проходить перша фаза щеплення. Відповідно до заявлення групи експертів Міністерства охорони здоров’я, перебоїв чи проблем з другим щепленням не буде. Друге щеплення можна робити як вакциною AstraZeneca, яка вироблена на будь-якій площадці: чи-то Корея, чи-то Індія, чи-то площадка Європейського Союзу».

Перший етап вакцинування завершується. Вже зробили щеплення медикам, котрі працюють з хворими на COVID-19 та військовослужбовцям.

Другий етап включає в собі медичних працівників, соцробітників та населення 80+. Після цього вакцинують усіх від 65 до 79 років та фахівців сфери підтримки держави, освітян, поліцію, ДНСН, СБУ, священнослужителів – це третій етап. На четвертому вакцинують людей з підвищеним рівнем інфікування віком від 60 до 64 років, дорослих із супутніми захворюваннями. І п’ятий етап – осіб від 18 років.

Володимир Тарасовський, начальник Чернігівського обласного центру громадського здоров’я: «До цього були несприятливі події після імунізації. Ми їх подавали на Київ. Події таких випадків складають не дуже високий відсоток, досить малий. Несприятливі події проявлялися в такому: свербіж, підвищення температури, ломота в суглобах, гіперемія в місті ін’єкції, набряк, почервоніння . Десь за добу ці всі явища проходили. На разі на 7 число у нас по Чернігівській області жодного випадку несприятливих подій після імунізації не було».

На базі Чернігівської обласної лікарні проходять онлайн і оффлайн тренінги для медичних працівників. Навчання вже пройшли 207 осіб, котрі працюватимуть на 84 пунктах щеплення. Записатися до листа очікування вакцинації від COVI-19 можна декількома шляхами: через додаток дія або у сімейного лікаря, також на сайті Чернігівської обласної державної адміністраці або по «гарячій лінії» Міністерства охорони здоров’я.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вакцинація, коронавірус, Володимир Тарасовський, «Новий Чернігів»

Добавить в: