• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові штрафуватимуть за перебування без маски в громадських місцях


реклама

У Чернігові штрафуватимуть за перебування без маски в громадських місцях

 

З 8 квітня у Чернігові почали діяти посиленні карантинні обмеження.Відтак, заборонено: відвідування театрів, кінотеатрів, музеїв, басейнів, спортивно-оздоровчих закладів, проведення масових, спортивних, культурних, рекламних заходів, де буде більше десяти людей, проведення релігійних заходів на площі менше 10 квадратних метрів на одну людину.

Кав’ярням працювати дозволили. Однак, у черзі має бути не більше двох людей, а користуватися лавками і столиками біля закладів не можна.

Дозволили відвідувати цвинтарі у вихідні дні. Але заборонили перебувати без маски на вулицях, у скверах і парках.

Поліція збільшила кількість рейдів з перевірки дотримання карантинних норм. Перевіряють також носіння маски. Ті, хто перебувають у громадському місті у карантин без маски, що закриває і ніс, і рот, можуть сплатити штраф від 170 до 255 гривень.

Загалом, починаючи з 2 квітня, поліція склала понад сотню адмінпротоколів за порушення карантину. Більшість із них – на людей, які відмовлялися одягнути маску, повідомила речниця поліції області Наталія Слабеняк.

Як реагують чернігівці на такі обмеження, дивіться у відео.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: обмеження, штраф, карантин, масковий режим, UA: Чернігів

Добавить в: