• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Підсумки біатлонного сезону 2020-2021


реклама

Підсумки біатлонного сезону 2020-2021

 

Біатлонний сезон 2020-2021 добіг кінця. Його підсумки підбили 8 квітня у Чернігові.Для наших спортсменів він видався досить успішним. Артем Прима та Ірина Петренко, які виступали від Чернігова на чемпіонаті Європи у січні цього року в польському місті Душники-Здруй у складі національної збірної команди України з біатлону, повернулися додому з нагородами.

Андрій Дериземля, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту ЧМР: «Артем Прима здобув золоту нагороду в гонці переслідування і бронзову нагороду в змішаній естафеті. Ірина Петренко у складі національної збірної команди України з біатлону здобула бронзову нагороду в змішаній естафеті. Це дуже вагомі досягнення. Немає, напевно, такого року, щоб не було медалей на рівні чемпіонаті Європи. Без тренерського складу, без тренерського колективу не було б успіху у цих спортсменів».

Від імені міського голови Андрій Дериземля вручив спортсменам та тренерам заохочувальні грошові винагороди, за плідну працю та результативність на європейських замаганнях.

Біатлоністи поділилися своїми враженням від участі у чемпіонаті.

Артем Прима, переможець відкритого чемпіонату Європи з біатлону: «Я хотел туда поехать. Это была одна из стадий подготовок к чемпионату мира. Хотелось с первых гонок попытаться побороться за пьедестал, за призы. Кто наблюдал, кто видел, шестое место – все время чего-то не хватало, секунды выстрела. В итоге, собрался на последнюю гонку и все сложилось, хотя стрелял не идеально. В итоге получилось то, что получилось. Я рад. Да, конечно в естафете хотелось бы за 2-3 побороться, потому что индивидуальная гонка – это индивидуальная, но командная всегда ценилась по-другому. То что мы третьи, рады и за это».


Ірина Петренко, бронзова призерка відкритого чемпіонату Європи з біатлону: «Це мій перший сезон після перерви. Я дуже рада була знову відчути ті емоції. Про виступ, я скажу, що задоволена їм. Тому що враховуючи мою літню підготовку, то не очікувала від себе такого сезону, і в тому числі виступу на чемпіонаті Європи. Рада, що вдалося в змішаній естафеті взяти медаль, а також дуже непогане в мене 5 місце в індивідуальні гонці було. Хотілося б на етапах кубку світу теж спробувати себе, повернутися на більш високий рівень».

Нині спортсмени відпочивають. Проте вже скоро розпочнуть активну підготовку до головного сезону – майбутньої олімпіади.

Олександр Ворчак, заслужений тренер України з біатлону: «На первом плане стоят Олимпийские игры и удачные выступления. Это наверное конечная цель наша».

І Артем, і Ірина вихованці чернігівської школи олімпійського резерву з лижного спорту. Вже більше 40 років заклад готує спортсменів з двох видів спорту: лижні гонки та біатлон.

Віталій Паршуков, директор школи олімпійського резерву з лижного спорту: «Я пам’ятаю, коли Артем та Ірина починали. Вони були ще зовсім юними, маленькими спортсменами. На кожних зимових Олімпійських іграх були представники нашої школи, нашої області. А їх було 9, починаючи з 1984 року в Сараєво».

Біатлон на Чернігівщині популярний вид спорту. Школа олімпійського резерву відвідує понад 200 вихованців. Із року в рік бажаючих більшає.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: біатлон, Артем Прима, Ірина Петренко, спортсмени, «Новий Чернігів»

Добавить в: