• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Штрафують нелегалів: на Чернігівщині поліція та Укртрансбезпека перевіряли перевізників


Штрафують нелегалів: на Чернігівщині поліція та Укртрансбезпека перевіряли перевізників

 

8 квітня поліцейські разом з працівниками Укртрансбезпеки провели рейдову перевірку перевізників на ділянці дороги Чернігів-Нові Яриловичі. В чому головна небезпека поїздок на автобусах перевізників-нелегалів, та як до них ставляться пасажири, дивіться у сюжеті.За три години перевірки склали п’ять матеріалів. Про це Суспільному розповів інспектор відділу державного контролю Укртрансбезпеки Андрій Москвичов.

«Ми вже склали 5 матеріалів на 5 транспортних засобів, які здійснювали перевезення пасажирів без документів, які передбаченні статтею 39. Відсутні схеми маршруту, розклад руху, таблиця вартості проїзду. Тобто перевізники здійснюють перевезення пасажирів без наявності цих документів. Штрафна санкція передбачає 1700 гривень штрафу. За кожен окремий випадок», – сказав Андрій Москвичов.

Ще 4 протоколи за статтею 164 склали поліцейські склали за порушення порядку провадження господарської діяльності. Про це розповіла речниця поліції області Юлія Ковтун.

«Якщо люди потрапляють у ДТП на маршрутному засобі, який є нелегалом, їм потім дуже складно відсудити собі моральну компенсацію або матеріальну. Через те, що немає ніяких квитків, немає страхування, і це проблематика не тільки поліції, а й держслужби і податкової. Ценаправлено на те, аби убезпечити пасажирів і перевести бізнес в легальне русло», – пояснив начальник управління превентивної діяльності ГУНП в області Олексій Дяговець.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: перевірка, нелегальні перевізники, штраф, поліція, Укртрансбезпека, UA: Чернігів

Добавить в:
 
 


Центр Комплект