• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «Новими тролейбусами керувати приємніше», – водій ЧТУ


реклама

«Новими тролейбусами керувати приємніше», – водій ЧТУ

У Чернігові провели польові випробування третього з чотирьох нових низькопідлогових тролейбусів «Барвінок», які нещодавно закупило ЧТУ. У середу близько двох годин спеціальна комісія їздила Черніговом, спостерігаючи, як поводить себе машина в роботі, і чи немає у неї очевидних недоліків. І випробування «рогатик» пройшов успішно.В’ячеслав Письменний, водій тролейбуса: «Во время испытаний никаких недостатков, во всяком случае существенных, выявлено не было. Некоторые нюансы были, но они незначительные, это все устраняется».

Варто зазначити, що перші «Барвінки» з'явилися у Чернігові ще у 2012 році. Тоді у них було чимало «дитячих хвороб». Наприклад, в електроніці. Водій ЧТУ В'ячеслав Письменний, який у повсякденній роботі їздить саме на одній з таких ранніх машин, зазначає – новими тролейбусами керувати приємніше.

В ЧТУ вважають, що наприкінці квітня всі 4 нових тролейбуси вже вийдуть на маршрути. Після цього у нашому місті налічуватиметься вже 38 «Барвінків», виготовлених чернігівським автозаводом.

Як пояснив керівник КП «ЧТУ» Руслан Ємець, тролейбуси ЧТУ не прив'язані до конкретних маршрутів, тому нові «Барвінки» можна буде побачити у всіх куточках Чернігова. Але зазвичай низькопідлогові тролейбуси розподіляють так, щоб на кожному маршруті було хоча б два.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: тролейбуси, ЧТУ, В’ячеслав Письменний, Руслан Ємець, електротранспорт, «Новий Чернігів»

Добавить в: