• Брухт ДальнобойСервис


реклама

Як отримати карантинні виплати?

Чернігівець Ростислав Герасименко показує свої зачинені бутіки на Центральному ринку. Тут чоловік торгує вже не один рік. Він, як і переважна більшість приватних підприємців у місті, нині без роботи. Зазвичай перед Великоднем у нього розпочинався активний торговельний сезон, зараз, каже, як у «глухому куті» - ні торгів, ні грошей. Чоловік зізнається, виживає з родиною за те, що вдалося накопичити до карантину.Без фінансового забезпечення залишилися й інші приватні підприємці.

Торік, як і всі інші постраждалі від карантинних обмежень ФОПівці, ці люди отримали одноразову матеріальну допомогу від держави у розмірі 8 тисяч гривень. І хоча сума немала, повністю витрати вона компенсувати не може.

Цього року Президент України також пообіцяв допомогти підприємцям. 6 квітня Володимир Зеленський підписав закон про держпідтримку малому бізнесу та людям у «червоних» зонах, який Верховна Рада ухвалила 30 березня. Матеріальну виплату, як і в грудні, сумою у 8 тисяч гривень, можна буде отримати, зареєструвавшись через мобільний додаток або портал державних послуг «Дія», йдеться в повідомленні на сайті Президента України.

Закон про допомогу ФОПівцям набирає чинності із наступного дня після його оприлюднення. Тож, чернігівські підприємці сподіваються, що свої карантинні виплати перед Великоднем таки отримають.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: підприємці, допомога, карантин, ФОП, Ростислав Герасименко, «Новий Чернігів»

Добавить в: