• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Як працюють громадські вбиральні Чернігова під час локдауну. Чи будуватимуть нові


реклама

Як працюють громадські вбиральні Чернігова під час локдауну. Чи будуватимуть нові

У Чернігові працює вісім громадських вбиралень. На період карантинних обмежень у вихідні час їх роботи планують скоротити. Це пов’язано з графіком руху транспорту. Про це Суспільному розповів пояснив директор КП "Паркування та ринок" Микола Гоголь.Новий туалет біля ЦУМу відкрили місяць тому. Будівництво тривало з 2015 року. Плата за вхід – 3 гривні. Розрахуватися тут можна, як готівкою так і карткою або за допомогою PayPass. Туалет облаштований і для людей з обмеженими можливостями.

«Чисто. Є мило, вода, туалетний папір. Встановлені сенсорні крани. Все ідеально», – ділиться враженнями чернігівка Марія.

Однак, так не всюди. Наразі у місті працюють 8 громадських вбиралень. На валу, біля Катерининської церкви, драмтеатру, молодіжного центру, ЦУМу, на «Золотому березі» та у центральному парку культури та відпочинку.


Розташування громадських вбиралень у Чернігові

Ще є громадська вбиральня у Березовому Гаю, але поки що закрита.

«Вбиральня у Березовому Гаю запрацює, коли почнеться сезон відпочинку. Десь з квітня. Ми її ще не відкривали, бо там міняємо лічильники. Постачання води там було зроблено не правильно, зараз водоканал переробляє», – пояснив Микола Гоголь.

Вбиральня у Березовому Гаю безкоштовна.

Немає плати на вході й до туалету у міському парку культури та відпочинку. А у вбиральні відсутні туалетний папір та мило.

Вбиральня біля Катерининської церкви платна. Тут розрахуватися можна лише готівкою. Через те що в підвальному приміщенні поганий сигнал, пояснює прибиральниця і за сумісництвом касир – Ірина Шурубенко.

«Багато людей, і кожен зі своїм настроєм. Питають «Чому платний?» Я вважаю, краще платний, чим такий, що зайти туди не можна. Якщо людина прийшла, і каже: «Ну нема в мене грошей!», то пропускаємо, бо що людині робити?», – розповіла Ірина Шурубенко.

Містяни кажуть, що вбиралень у місті не вистачає. Микола Гоголь каже ж, що громадські вбиральні у Чернігові нерентабельні.

«Доходів з людей, які заплатили за громадські вбиральні – майже 380 тисяч за рік. З бюджету міста виділяється приблизно 1.5 млн грн, а витрати на громадські вбиральні – це 1 млн 800 тисяч за рік».

Встановлювати нові громадські вбиральні та реконструювати старі цього року не планують, сказав керівник управління житлово-комунального господарства Ярослав Куц.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: громадські вбиральні, Микола Гоголь, КП "Паркування та ринок", UA: Чернігів

Добавить в: