• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Розвиток фізичної культури на Чернігівщині: в області будуватимуть нові спортивні об´єкти


реклама

Розвиток фізичної культури на Чернігівщині: в області будуватимуть нові спортивні об´єкти

Олімпійська чемпіонка з кульової стрільби Олена Костевич отримала ліцензію на участь в літніх Олімпійських іграх у Токіо. У Чернігівській облдержадміністрації повідомили, що такі спортсмени матимуть фінансову підтримку.«Спортсменам, які отримали ліцензії на участь у іграх, за рахунок коштів обласного бюджету виплачуються щомісячні стипендії, розмір яких від 2 до 10 тисяч гривень. Також підтримка з обласного бюджету надається кращим молодим обдарованим спортсменам і спортсменам з інвалідністю. Загальна сума – 243 тисячі гривень», – Олена Дума, заступник голови Чернігівської ОДА.

Говорили і про спортивну інфраструктуру. Так, за підтримки Державного фонду регіонального розвитку за минулий рік в області збудовано та зроблено капітальний ремонт 5 спортивних об´єктів. Зокрема стадіону «Юність» у Чернігові, на який витратили майже 58 мільйонів гривень.

«У Сосницькій громаді провели реконструкцію центрального стадіону з господарськими й адміністративними будівлями. Вартість проєкту – 5,1 млн грн. У Корюківській громаді збудували футбольний стадіон, облаштували трибуни для глядачів і роздягальні на території Корюківської школи №4. Вартість проєкту – 6,6 млн грн», – Олена Дума, заступник голови Чернігівської ОДА.

Для жителів Семенівської громади збудована спортивна зала, а в Остерській – завершується ремонт відкритого стадіонного комплексу. Цього року заплановано зробити капітальний ремонт 400-метрового легкоатлетичного стадіону в Носівці. У Борзні запланований капітальний ремонт стадіону «Колос».

«Загальна вартість робіт – 15,2 млн грн, зокрема субвенції ДФРР – 12.9 млн грн, коштів місцевих бюджетів – 2.3 млн грн, Носівська громада – 2.3 млн грн, або 20% співфінансування. А Борзнянська – 800 тис. грн, або 10% спів фінансування», – Олена Дума, заступник голови Чернігівської ОДА.

Уже подано 408 проєктів будівництва спортивних майданчиків в області. 57 з них будуть у Чернігові, Ніжині, Новгороді-Сіверському та Прилуках. Олена Дума також повідомила, що загалом фізичною культурою та спортом займається кожен десятий мешканець області, а це 92 тисячі людей. А 263 спортсмени з Чернігівщини увійшли до складу збірних команд України.

Сюжет: Cheline TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олена Костевич, Чернігівська ОДА, Cheline TV

Добавить в: