• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «Мало говорив, але багато діяв». Спогади друзів про загиблого бійця Володимира Шпака


реклама

«Мало говорив, але багато діяв». Спогади друзів про загиблого бійця Володимира Шпака

Завтра, 8 квітня, у Чернігові попрощаються зі старшим лейтенантом Володимиром Шпаком. Прощання відбудеться біля Катерининської церкви о 10-й годині. Про це Суспільному розповів заступник обласного військового комісара Вадим Лільчицький. Військовий загинув вчора під час обстрілу на Донбасі.Олександр Лаптій, товариш Володимира Шпака: «Спочатку ми не повірили в це, тому що Володя був, як-то кажуть, сильним спеціалістом і постійно вдосконалював свої навички і знання з точки зону військової справи. Був завжди принциповим, мало казав, багато діяв. На жаль, це серйозна втрата – і для України, і для нашого міста. Він завжди залишиться в нашій пам’яті, як взірець справжнього воїна».

Володимиру Шпаку було 37 років. Він служив командиром протитанкового взводу роти вогневої підтримки. Мало говорив, але багато діяв, - саме так характеризують чоловіка його друзі. Був завжди принциповим, добрим і відданим своїй справі.

Олександр Мезенцев, товариш Володимира Шпака: «У Володимира був позивний «Капітан». Він був капітаном. Завжди у бойових діях ти комусь довіряєш своє життя, його йому довіряли беззастережно. Він був справжнім капітаном».

Зі слів Вадима Лільчицького, у героя залишилася мама, тато та старший брат. Він не був одружений, дітей не мав.

Юрій Василенко, товариш Володимира Шпака: «В 2014 році, коли тут мав пройти якийсь проросійський марш, на площу вийшло багато організацій. Там були афганці, правий сектор, самооборона майдану, а він не був членом жодної організації, просто сам прийшов, став посеред площі. Я його запам’ятав, бо у нього з наплічника стирчала бейсбольна бита. Це мене вразило, що людина прийшла сама, не побоялася».

Ховатимуть загиблого старшого лейтенанта Володимира Шпака на кладовищі «Яцево» об 11:30. 8 квітня у Чернігові оголосили Днем жалоби. На знак скорботи за загиблим буде приспущений державний прапор України з чорною стрічкою на будівлях і спорудах органів державної виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій міста. Також у цей день діятиме заборона на звучання розважальної музики на ринках, у інших закладах та у громадському транспорті.

Gorod.cn.ua за матеріалами сюжету UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Володимир Шпак, Герой, спогади, UA: Чернігів

Добавить в: