• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 1500 доз Covishield область отримає вже сьогодні


реклама

1500 доз Covishield область отримає вже сьогодні

Додаткових 1,5 тисячі доз Covishield індійського аналогу AstraZeneca Чернігівська область отримає вже до кінця дня 7 квітня. Про це повідомили в Чернігівському обласному центрі громадського здоров’я. Ще 2 види вакцин тут розраховують отримати вже у квітні.Володимир Тарасовський, начальник  Чернігівського обласного центру громадського здоров’я: «Після 10 квітня чекаємо поставку вакцини Sinovac (Coronavac). Зараз вона проходить лабораторне дослідження в місті Києві. Цією вакциною будуть щепитися маломобільні групи населення».

Sinovac – китайський препарат. Його виготовляють на основі вбитих частинок вірусу, який при потраплянні в організм провокує імунітет виробляти антитіла без ризиків серйозної реакції. Вакцинація відбувається у два етапи.

Володимир Тарасовський, начальник  Чернігівського обласного центру громадського здоров’я: «Також чекаємо до кінця цього місяця вакцину Pfizer, якою буде щепитися, відповідно до дорожньої карти першого етапу, групи населення, що знаходяться в будинках інтернатах для людей похилого віку і співробітники».

Нагадаємо, що 24 лютого наша область отримала першу партію Covishield. Всього 6800 доз. На сьогодні 6406 особам вже зробили першу ін’єкцію. У двох людей після отриманого щеплення реакція організму виявилася особливо сильною.

Володимир Тарасовський, начальник  Чернігівського обласного центру громадського здоров’я: «Ускладнення були. Несприятливі події після імунізації були як після кожної вакцинації. Було два ускладнення, яке потребувало госпіталізації. Наразі люди виписані, почувають себе добре».

Залишок 390 доз використають вже 7 квітня. Друге щеплення цим препаратом всі вакциновані мають отримати через 12 тижнів після першої ін’єкції.

Володимир Тарасовський, начальник  Чернігівського обласного центру громадського здоров’я: «Друга вакцина, незалежно на якому майданчику вона була вироблена, буде вчасно поставлена. І люди, хто отримав першу дозу вакциною AstraZeneca, отримують другу дозу вакцини AstraZeneca».

Першими поставками Covishield про вакцинували лікарів, які працюють з ковідними пацієнтами, осіб віком старших 80 років, тих, хто підпадає під ротацію та духовенство, також для популяризації щеплення на початковому етапі отримати ін’єкцію могли журналісти, громадські діячі та публічні особи.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: вакцина, «Дитинець»

Добавить в: