• Брухт ДальнобойСервис


реклама

Нові ялинки біля «Катеринки»

На в’їзді до міста праворуч від Катерининської церкви відчутний запах хвої. Зранку 6 квітня працівники «Зеленбуду» почали висаджувати тут восьмирічні ялини. Сім дерев привезли вантажівкою, кожен саджанець – у великому кашпо. Лунки для них робітники викопують поміж ямками, які залишилися від старих дерев. Торік на цьому місці з’явилися чотири сербські ялинки, в цьому році висадку дерев продовжили.Ольга Відковська, інженерка садово-паркового господарства КП «Зеленбуд» ЧМР: «Оскільки дерева крупноміри, тому висаджуємо за допомогою техніки. Додаємо рослинний грунт до ями посадкової, додаємо добрива. Поливаємо після посадки. В процесі їх росту також будемо підживлювати, поливати, робити формувальну обрізку».

Ольга Килип, озеленювачка КП «Зеленбуд» ЧМР: «Основне – це висота посадки, щоб була правильна. Ялинка любить трошки більше ніж над рівнем грунту. Воно потім усядеться. Щоб не сильно закопана була».

Хвойні дерева у догляді не вибагливі, каже Ольга Відковська. Проте потребують більшої уваги до себе, аніж листяні рослини. Приживаються сербські ялини, як показала минулорічна практика, добре.

Ольга Килип, озеленювачка КП «Зеленбуд» ЧМР: «Чогось ми так думаємо, що тут ялинки приживуться всі 100%, тому що дуже хороша корнева система, дуже хороша. І вибраний хороший час для посадки: не жарко, ще весна. Ялинки ці виростають як і всі лісові ялинки, вони схожі на них, ростуть дуже довго, ростуть високі. Зараз вони маленькі, але вже є гарні і красиві шишки».

Наступного тижня планують тут висадити ще колючу ялину глаука.

Співробітників «Зеленбуду» можна побачити в інших куточках міста. У вівторок зранку працювали у сквері імені Богдана Хмельницького: пололи зелені насадження та обробляли їх натуральним добривом, обрізали дерева.

Підготовчі весняні роботи ведуться і в парку, що на проспекті Миру, навпроти 1-ї школи. Там впорядковують квітники.

Якщо дозволить погода, за два тижні у Чернігові заквітнуть мускарі, крокуси та гіацинти. А поки містяни вже можуть насолоджуватися красою перших нарцисів, що розквітли на Алеї героїв біля Катерининської церкви.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: КП «Зеленбуд», ялинки, «Новий Чернігів»

Добавить в: