• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Маски та температурний скринінг: перший день роботи ринків Чернігова в умовах посиленого карантину


реклама

Маски та температурний скринінг: перший день роботи ринків Чернігова в умовах посиленого карантину

Маски на обличчях, температурний скринінг та санітайзери на вході, захисна плівка на вітринах. Перший день роботи продовольчих ринків Чернігова в умовах посиленого карантину. Чи носять маски продавці та покупці і як дотримуються санітарних норм, дивіться у сюжеті.Нагадаємо, з 5 квітня у місті посилили контроль за дотриманням протиепідемічних заходів. Таке рішення прийняли у п’ятницю, 2 квітня, на засіданні міської комісії з надзвичайних ситуацій. Тоді ж міський голова Чернігова Владислав Атрошенко сказав, що продовольчі ринки закриють, якщо співробітники поліції, нацгвардії, або муніципальної варти знайдуть там випадки порушення карантину.

У рейд на Центральний ринок зранку прийшли співробітники головного управління нацполіції в області.

Валерій пенсіонер. На ринку торгує запчастинами до велосипедів. Відтоді як заборонили торгівлю непродовольчими товарами, каже, не торгував. Хоча на запчастини для велосипедів, зазвичай, у цю пору попит.


«Приніс товар, то треба трішки розібратися з ним. Прибрався та й піду дому. Восьмий десяток мені, пенсія 1700. За квартиру 2800. Де мені взяти решту? Ось я тут і живу», – каже чоловік.

У молочному павільйоні малолюдно. Продавці кажуть, покупців мало, бо громадський транспорт працює за спецперепустками. Щоб продати молоко, Галина із Павлівки винаймала машину.

«Звісно не хочемо, щоб ринки закривали. Нам же треба молочко продати. А що ж ми закриємо і куди його діти, повиливати?», – говорить жінка.

При вході у павільйон відвідувачі шикуються у чергу на температурний скринінг.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: продовольчі ринки, Центральний ринок, карантин, UA: Чернігів

Добавить в: