• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У перший місяць весни Україна втратила 9 захисників. У Катерининському храмі відбулася панахида за загиблими


реклама

У перший місяць весни Україна втратила 9 захисників. У Катерининському храмі відбулася панахида за загиблими

Їх дев`ять. Воїнів-героїв, які у перший день весни 2021 року пішли на небеса.

У Катерининському храмі Чернігова відбулася панахида за загиблими бійцями, які віддали своє життя за мирне небо над Україною.


Семеро з них загинули від куль снайперів, двоє під час обстрілів. Не всі з них встигли створити сім`ї та продовжити свій рід на землі. У кожного з них була мирна професія, але водії та айтішники взяли у руки зброю, щоб захистити мир в Україні. Наймолодшому з них було – 25, найстаршому – 55 років.

Рана у серці на різьбленій дерев’яній іконі Божої матері, яку знайшли українські воїни з ножем у серці після боїв з кадирівцями і привезли до храму Святої великомучениці Катерини, і досі ще чорніє. Так само як і чорний хліб, який поклали під час панахиди біля портретів українських воїнів. Це Володимир Онопрієнко, Олександр Пекур, Віктор Пасєка, Андрій Грабар, Кирило Биковський, Сергій Коваль, Сергій Барнич, Максим Абрамович та Сергій Гайченко. Їх портрети будуть у храмі протягом квітня.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: панахида, бійці, Катерининський храм, «Новий Чернігів»

Добавить в: