• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Кладовище – відвідування у карантин


реклама

Кладовище – відвідування у карантин

Закриті точки продажу штучних квітів та порожні маршрутки, що курсують до «Яцево». Така обстановка зранку 5 квітня у Чернігові у перший день жорстких карантинних обмежень на міському кладовищі. І хоча відвідувати цвинтар містянам заборонили лише у вихідні дні, у будні, люду тут також майже немає. Лише декілька людей впорядковують місця поховання своїх близьких. А от працівники підприємства, яке обслуговує цвинтар, працюють: прибирають та вивозять сміття, косять суху траву. Територія велика – 110 гектарів, тому дбають про благоустрій постійно.За словами головного інженера підприємства Петра Тура, відвідувати кладовища дозволяється, та тільки за умови дотримання протиепідемічних вимог – це масковий режим та дотримання відповідної дистанції. Похоронні процесії також дозволені, однак у них не повинно бути багато осіб, зокрема, коли відбувається поховання людини, померлої внаслідок коронавірусу.

Посилення карантинних заходів відчули на собі і водії маршруту №26, що підвозять людей до цвинтаря. Чоловіки жаліються, що людей прибирати могили їде сюди мало, маршрут нині збитковий.
Не дочекавшись на пасажирів на кінцевій зупинці у «Яцево», водії вимушені їхати порожніми.

Що буде на великодні і поминальні дні на міському кладовищі, і чи буде воно працювати – залежатиме від епідемічної ситуації у Чернігові. Проте на підприємстві радять, аби не наражати один одного на небезпеку та не створювати скупчення під час карантину, приходити на кладовище впорядковувати могили рідних вже зараз і не чекати Великодня.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: кладовище «Яцево», карантин, «Новий Чернігів»

Добавить в: