• Брухт ДальнобойСервис


Понеділок – день важкий

 

У Чернігові посилилися обмежувальні карантинні заходи. Таке рішення прийняла міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій ще у п'ятницю. Навчальні заклади з 5 квітня перейшли на дистанційне навчання, окрім дитсадків. Закриті магазини, кав'ярні, ринки. Людей у громадському транспорті мають перевозять у режимі регулярних спеціальних перевезень.Наталія Сікач, заступник начальника управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку ЧМР: «Графіки руху тролейбусів та автобусів не змінилися. Але транспорт по місту ходить в режимі спеціальних перевезень. Лише пасажири із спеціальним посвідченням можуть користуватись транспортом. Посвідчення видаються в міській раді. Минулорічні посвідчення також дійсні».

В міській раді вже видали 32 тисячі тимчасових посвідчень для чернігівців, замовили ще 8 тисяч. Кореспонденти телеканалу «Новий Чернігів» запитали містян: як вони сьогодні добиралися до роботи? Більшість опитаних – без проблем. Були й такі, хто ходить пішки або їздить на велосипеді. Важкувато тим, у кого немає перепусток.

В тролейбусах завжди суворо дотримувалися обмежувальних правил, які ввели з початку пандемії. Людей, кажуть кондуктори, сьогодні їхало мало. Беруть тільки пасажирів з тимчасовими перепустками та виключно на сидячі місця.

Правоохоронці також контролюють роботу громадського транспорту. За словами старшого інспектора прес-служби патрульної поліції у Чернігівській області Віталія Копистка, на сьогоднішній день порушень ще не виявлено. А ось вчора було складено 4 адмінпротоколи.

За словами Віталія Копистка, великих заторів автомобілів на дорогах в понеділок не було, а от на зупинках громадського транспорту спостерігається скупчення людей. Пояснює це тим, що в перший день посилених карантинних обмежень ще не всі встигли отримати перепустки.

У будні графік роботи громадського транспорту не змінився. А от у вихідні тролейбуси працюватимуть з 06.00 до 10.00 та з 16.00 до 20.00.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: карантинні заходи, транспорт, порушення, «Новий Чернігів»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект