• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Дістати картоплю, прибрати в саду, побілити дерева: чернігівці розпочинають дачний сезон


реклама

Дістати картоплю, прибрати в саду, побілити дерева: чернігівці розпочинають дачний сезон

Із приходом тепла на городах закипіла робота. Деякі чернігівці вже розпочали дачний сезон, інші ще чекають. Містяни розповіли, чи варто вже починати роботи на землі та що вже встигли зробити.«Нічого, абсолютно».

«Не займаємось городами. – А знайомі? – Займаються. – Чи вже вони їздили? – Починають потроху. Але ще ранувато. Погребти там, туди-сюди. Витягти картоплю з погреба. Підготовчі поки. А так ще прохолодно. Заморозки наче передають».

«Я думаю, що вже розпочали, бо вже тепло. Знаю, що друзі виїжджали на дачу, але це за Києвом. Просто відпочивали, а щодо городів – не знаю».

«Родичі починали. Починали з овочів, які виймають із погребів, а так після 7-го, після Благовіщення. За традиціями наших бабусь, дідусів. Ми намагаємося на вихідних приїздити, але цього сезону ще не їздили».

«Я в селі обробляю. Батьків будинок був, то туди їжджу і обробляю. До Благовіщення не чіпають землю. А як буде погода, то вже вигрібають у садочках, на городі, в кого не прибрано. Я з осені прибираю, вигрібаю. Ну, в садку листячко може бути».

«Ще поки ні, холодно. Кінець квітня – початок травня. Згребти сміття треба, підготувати ґрунт, дерева побілити, внести добрива».

«У мене приватний сектор. Не треба нікуди їхати. До кінця місяця морква, буряки. А зараз ще земля холодна. Коли земля буде тепла, тоді можна щось робити».

Загалом же вважається, що саме квітень відкриває городній сезон. У цей місяць висаджують у ґрунт розсаду різноманітних культур, обрізають дерева та висаджують нові.

Сюжет: Cheline TV

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: опитування, городи, Cheline TV

Добавить в: