• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Перший день посиленого карантину в Чернігові: як працює транспорт


реклама

Перший день посиленого карантину в Чернігові: як працює транспорт

Відсьогодні, 5 квітня, вступили в дію нові карантинні обмеження у Чернігові. Користуватися громадським транспортом містяни можуть виключно за спецперепустками.

Відповідне рішення прийняла міська комісія з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Як зранку чернігівці добиралися на роботу, дивіться у сюжеті.«Поки не в усіх перепустки є. Тому люди поки заходять зі старими перепустками, з тогорічними перепустками. Нових я ще не бачила, а торішні показували», – розповіла кондукторка тролейбусу Валентина Пухальська.

На зупинках міста, де побувало Суспільне, натовпу в годину пік не було. Автобусів на маршруті менше не стало, каже водій Михайло Хома.


«Затримки взагалі немає, якщо можна було б брати усіх підряд і скільки можна, тоді була б затримка. А так зараз по сидячим місцям, немає кого брати, на зупинці по 2-3 чоловіки», – сказав Михайло Хома.

Переповнених маршруток у місті журналісти Суспільного не побачили. Втім, деякі водії беруть пасажирів на стоячі місця.

Нагадаємо, Чернігівська міськрада вже видала 28 тисяч посвідчень на проїзд у громадському транспорті.

Щоб отримати спецперепустки керівники підприємств повинні звернутися до Чернігівської міськради з 9:00 до 16:00 в кабінет №21 і подати перелік осіб.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: карантинні обмеження, тарнспорт, UA: Чернігів

Добавить в: