• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Останній уїк-енд перед посиленим карантином


реклама

Останній уїк-енд перед посиленим карантином

Вже з понеділка, 5 квітня, у Чернігові посиляться карантинні обмеження. Громадський транспорт працюватиме лише за спецперепустками, закриються кінотеатри, школи повністю перейдуть на дистанційне навчання. Таке рішення ухвалили у п'ятницю в міській раді на засіданні комісії ТЕБ та НС і виконавчого комітету.Доволі близько до закриття опинилися продовольчі ринки – за дорученням міського голови з ранку суботи до них вирушили групи контролюючих. Держпродспождивслужба, муніципальна варта і поліція перевіряють дотримання протиепідемічних правил. Якщо буде виявлено багато порушень – ринки закриють теж.

Як повідомив заступник начальника Чернігівського управління Держпродспоживслужби Павло Моргацький, на Центральному ринку подекуди порушується масочний режим і спостерігається у павільйонах скупчення людей біля окремих торгівельних точок.

Припинять роботу з понеділка і кав'ярні. Про компенсацію за період простоювання їхні працівники поки не чули.

Посиленні карантинні обмеження міська рада ввела через те, що медичні заклади впритул наблизилися до межі своїх можливостей з прийому та лікування пацієнтів з COVID-19.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Ми досягаємо цифри 370 ліжкомісць – буде оголошений 100% локдаун в місті Чернігові, де закрито буде абсолютно все. Крім критично-важливої інфраструктури».

Варто нагадати, що перепустки для проїзду у громадському транспорті видає міська рада за зверненнями підприємств.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: карантинні обмеження, «Новий Чернігів»

Добавить в: