• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Кількість пацієнтів з COVID-19 збільшилась у 2,5 рази


реклама

Кількість пацієнтів з COVID-19 збільшилась у 2,5 рази

2 квітня, десята ранку. Біля приймального ковідного відділення третьої Чернігівської міської лікарні черга швидких. Сьогодні тут приймають пацієнтів з COVIDом.З 1 квітня третя міська лікарня, фактично, повністю стала ковідною. Тут збільшили кількість ліжкомісць до 220 і готуються до гіршого. За попередній день ургенції у це відділення госпіталізували 35 пацієнтів.

Наталія Бабкіна, заступник головного лікаря ЧМЛ №3: «За 2 години з 8 ранку у нас сьогодні почалася ургенція, у нас вже сьогодні госпіталізовано 8 пацієнтів. Десять в реанімації, 4 на ШВЛ. 70% пацієнтів на кисневій підтримці. Стан пацієнтів дуже важкий. Вони помолодшали».


Медичний персонал дуже завантажений і виснажений, каже Наталія Бабкіна. У порівнянні з лютим, у березні кількість пацієнтів з ковідом у Чернігові збільшилася у 2,5 рази. З`явилися нові штами коронавірусу, британський та південноафриканський. Їх період агресивного прояву з 14 класичних днів скоротився до 1-3.

Ольга Малець, заступниця начальника управління охорони здоров’я ЧМР: «Було 460 ковідних ліжкомісць зараз 535 ліжок. У Чернігівській міській лікарні №1 розгорнуто 100 ліжок, у міській лікарн №2 – 215, у міській лікарні №3 – 220. На сьогодні у нас госпіталізовано 323 особи. Протягом останніх двох днів у нас були поступлення по 37-36 осіб за добу. Сьогодні у нас підключено до кисню 388 ліжок . На кисневій підтримці – 175 осіб, 5 на ШВЛ. Зайнятість ліжок з киснем – 46%, а взагалі зайнятість ліжок ковідного фонду – 60 %».

Зростає кількість важких пацієнтів. Врятувати ситуацію може лише самоорганізація та відповідальність людей, - вважають медики.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: коронавірус, COVID-19, лікарня, «Новий Чернігів»

Добавить в: