• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » На вулицях Чернігова тривають ремонти доріг


реклама

На вулицях Чернігова тривають ремонти доріг

В різних куточках міста щодня зранку до вечора працює спецтехніка. Активні дорожні роботи ведуться і на ділянці протяжністю майже 500 метрів по вулиці Космонавтів, що від перехрестя вулиці Доценка у напрямку до вулиці Бєлова. Робочий проєкт на 2021 рік передбачає тут середній поточний ремонт, працівники замінюють бортовий камінь, облаштовують новий дорожній одяг.Роботи виконуються за кошти міського бюджету, орієнтовна вартість робіт 5,5 мільйонів гривень. За словами Олександра Харчука, ця дорога давно потребувала ремонту, адже востаннє оновлювалася близько 40 років тому. Встановлення бордюрів тут мають завершити за тиждень-два, далі – за умови сприятливої погоди не нижче 10 градусів тепла – розпочнуть укладати асфальт.


Одночасно з цим об’єктом підрядники розпочали роботи і на іншій ділянці – по вулиці Пухова, що у напрямку від Березового гаю до вулиці Захисників України. Тут проводиться демонтаж старих бордюрів.

Заміна бортового каменю триватиме протягом місяця, потім дорожники мінятимуть асфальтне покриття. Нагадаємо, адресна програма житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради на 2021 рік передбачає, що середній поточний ремонт проводитиметься в обласному центрі на 23 вулицях. На яких саме, можна подивитися на сайті міської ради.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ремонт доріг, благоустрій, «Новий Чернігів»

Добавить в: