• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чому на інформаційне табло, яке планують встановити на Болдиній горі, виділено більше коштів, ніж на аналогічне на Валу?


реклама

Чому на інформаційне табло, яке планують встановити на Болдиній горі, виділено більше коштів, ніж на аналогічне на Валу?

Новина про те, що на Болдиній горі буде встановлене інформаційне табло з іменами загиблих у Другій світовій чернігівців, зацікавила містян. До управління ЖКГ міської ради надійшло чимало звернень з приводу того, що на це табло виділено більше коштів – 450 тисяч гривень – ніж на аналогічне на Валу. В самому управлінні пояснили, що вартість обох пристроїв однакова – 396 тисяч, різниця лише у вартості встановлення.Євгеній Дейнеко, заступник начальника управління ЖКГ ЧМР: «Як такої складності немає, але це певний процес, тому що потрібно спочатку змонтувати само табло, підключити електроенергію, яке знаходиться близько за 300-350 м, підтягнути інтернет, по якому буде власне і передаватися вся інформація, яка буде завантажена в табло».

Як пояснив Євгеній Дейнеко, встановлення табло на Валу не було таким складним і дороговартісним, адже там проводилася комплексна реконструкція, і прокладати електричний та інтернет-кабелі треба було всього на десяток метрів.

Євгеній Дейнеко, заступник начальника управління ЖКГ ЧМР: «Рішенням виконкому виділені кошти на закупівлю з установкою. Зараз буде оголошена тендерна процедура. Після чого буде визначений переможець і відповідно проведені всі необхідні роботи по його встановленню, підключенню та налаштуванню».

За словами Євгенія Дейнеко, табло з'явиться на Болдиній горі вже на початку травня.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: інформаційне табло, Болдина гора, Євгеній Дейнеко, «Новий Чернігів»

Добавить в: