• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Які дороги та тротуари ремонтуватимуть у Чернігові у 2021 році


реклама

Які дороги та тротуари ремонтуватимуть у Чернігові у 2021 році

Міська рада оприлюднила перелік об’єктів, на які очікує оновлення у 2021 році. Зокрема, середній ремонт дорожньої мережі запланований за 23 адресами. Серед них один з особливо важливих об’єктів – це вулиці Кільцева від проспекту Миру до 1 Травня. Нею, а також Олександрівською та Малиновського спрямовуватимуть увесь транзитний транспорт, який їде з Гомеля на Новгород-Сіверський. Таке рішення має розвантажити густонаселені житлові квартали.Загалом же ремонтники працюватимуть за такими адресами: вулиця 1 Травня від Кільцевої до Олександрівської, вулиця Олександрівська від 1 Травня до виїзду з міста, вулиця Малиновського від Шевченка до виїзду з міста, вулиця Хлібопекарська, Князя Чорного, вулиця Коцюбинського від Ремісничої до Десняка, вулиця Шевченка від Олега Міхнюка до Олександра Молодчого, вулиця П’ятницька від Київської до Котляревського, вулиця Космонавтів, вулиця Генерала Пухова від Доценка до Захисників України, вулиця 1 Травня від Генерала Бєлова до Кільцевої, вулиця Некрасова, Мачеретівська, Родимцева, вулиця Мстиславська від Шевченка до Родимцева, вулиця Захисників України від Рокоссовського до Кільцевої, вулиця Івана Мазепи від площі Перемоги до виїзду з міста, вулиця Зелена, Святомиколаївська, Кочерги, а також проїзд від вулиці Пирогова до В’ячеслава Чорновола, 42А та Олега Міхнюка від Шевченка до пішохідної зони.

У 2021 році закінчать ремонт вулиці Київської від Гончої до Грибоєдова. Та перш за все «Чернігівводоканал» прокладе на цьому відрізку каналізаційний та водонапірний колектори. Ці роботи є капітальними, як власне і заплановано будівництво кругового руху та перехресті 1 Травня та Кільцевій і на перехресті Шевченка та Малиновського.

Продовжать у цьому році ремонтувати тротуари. Всього 22 об’єкти. Наприклад, нове покриття з’явиться на вулицях Доценка, Космонавтів, Пухова, 1 Травня, Мстиславській від Київської до Софії Русової та проспекті Перемоги.


Також в планах оновити благоустрій 16 дворів в житловій забудові.

На дорогах Чернігова протягом 2021 року побудують до 25 підвищених пішохідних переходів. Капітально відремонтують 3 світлофорних об’єкти. Перший – на перехресті проспекту Миру, вулиці Козацької та Героїв Чорнобиля, другий і третій – на проспекті Перемоги, 74 та 114. Та побудують два нових на перехресті проспекту Миру та вулиці Олега Кошового та вулиці Кільцевої та проспекту Миру.

Оновлюватимуть у місті і транспортну інфраструктуру. Нові зупинкові комплекси єдиного зразка встановлять за 14 адресами. А саме: «Обласна лікарня» (просп. Миру, 230 та 217), «Міський центр зайнятості» (вул. Попудренка, 14), «Площа Перемоги» (вул. Івана Мазепи, 37), «вул. Олександра Молодчого» (вул. Олександра Молодчого, 3), «вул. Гонча» (вул. Київська, 23), «вул. Доценка» (вул. Доценка, 4), «вул. Космонавтів» (вул. Доценка, 7А), «Школа №24» (вул. Толстого, 140), «Дитячий садок №75» (вул. Незалежності, 16), «Районна лікарня» (вул. Шевченка, 114), «Пожтехніка» (вул. Генерала Бєлова, 30), «Пожтехніка» (вул. Генерала Бєлова, 21), «вул. Московська» (вул. Гагаріна, 9А).

Ці та вже раніше встановлені зупинкові комплекси для зручності пасажирів громадського транспорту забезпечують електронно-інформаційним табло. На цей рік заплановано встановлення 36 одиниць. З повним їх переліком ви можете ознайомитися на сайті муніципалітету.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: благоустрій, ремонтні роботи, «Дитинець»

Добавить в: