• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Чернігів впроваджує нові обмежувальні заходи


Чернігів впроваджує нові обмежувальні заходи

 

Зміни у роботі навчальних закладів, транспорту, цвинтарів. Вимушений крок, аби не допустити неконтрольованої ситуації з поширенням COVID-19 територією Чернігова.

Міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій розширила перелік обмежувальних заходів, які почнуть діяти з 00:00 5 квітня.Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Моя позиція є стабільною і стриманою в частині обмежувальних заходів карантинного характеру в місті Чернігові. Я, як ніхто інший розумію, які наслідки, економічні в першу чергу, мають будь-які серйозні і значні обмежувальні заходи».

Та наразі Чернігів підходить до критичної межі спроможності медичної галузі допомагати ковідним пацієнтам і не хоче увійти в зону вибіркової допомоги людям, продовжив очільник міста. Якщо ще у понеділок на стаціонарному лікуванні знаходилося 248 осіб, то 1 квітня вже 271.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Ми наростили кількість ліжок. На сьогодні ми маємо 535 ліжок. Хоча 10 днів тому ми мали 430 ліжок. Ми 105 ліжок наростили. І у нас є максимальний потенціал ще до 60 ліжок».

Це межа медичної системи міста перш за все лікарського ресурсу. Якщо темпи приросту хворих не зменшуватимуться, то днів за 10 Чернігів досягне критичної точки, каже Владислав Атрошенко. Аби не допустити цього, він просить підлеглих надавати об’єктивні цифри, аби вчасно зреагувати. Коли матимемо 360-370 осіб на стаціонарі, місто зупинять повністю. Крім критично важливої інфраструктури. Поки ж запроваджують наступні обмежувальні заходи: учнів всіх класів навчатимуться дистанційно (з 1 по 11), а також забороняється відвідування міського цвинтаря у вихідні дні.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Прохання це сприйняти з розумінням. Ми хочемо і просимо людей, щоб трошки розосередити людей і не допускати скупчення, бо зараз починаються поминальні дні. В робочі дні кладовище буде відкрито, в вихідні дні, принаймні цей тиждень і наступний, центральний цвинтар буде закритий».


Забороняється продаж напоїв з вікна. У міській раді пояснили це рішення, спричинене великим скупченням клієнтів без медичних масок та дотриманням соціальної дистанції. Громадський транспорт з понеділка працюватиме за спецрежимом. Проїзд дозволяється лише за наявності перепусток.

Сергій Фесенко, заступник Чернігівського міського голови: «Ті старі посвідчення, які видавалися раніше, вони є дійсними. Якщо хоче керівник відповідної організації, установити отримати посвідчення, то він повинен звернутися з клопотанням до міського голови, зазначити там кількість людей і прикласти до цього клопотання список працівників даної установи. В суботу і в неділю буде працювати міська рада, 21 кабінет, який знаходиться на першому поверсі. Приноситься відповідне клопотання і в цей же день керівник установи, організації отримує відповідне посвідчення».

Стосовно перевезень у вихідні дні, то приватні перевізники самостійно визначатимуться, як працювати. А комунальне підприємство за таким графіком.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Тролейбусне управління і суботу, і неділю працює в режимі з 6 по 10 ранку та з 16 по 20 вечора».

Серед обмежень і заборон на роботу кінотеатрів. Крім того, міський голова звернувся до поліції та «Муніципальної варти» з проханням проконтролювати роботу ринків цими вихідними і дотримання ними карантинних вимог.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Якщо будуть суттєві зауваження, я попереджаю всіх, будь ласка, ми не будемо обговорювати з яких причин, внаслідок чого ці порушення відбуваються. Якщо є ризики зараження людей, то будь-які ринки будуть закриті».

Всі заходи є безстроковими, до наступного рішення виконавчого комітету міської ради та комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: COVID-19, обмежувальні заходи, карантин, Владислав Атрошенко, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект