• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Чернігові поліцейські склали 46 адмінпротоколів на водіїв маршруток


реклама

У Чернігові поліцейські склали 46 адмінпротоколів на водіїв маршруток

46 адмінпротоколів на водіїв маршруток у Чернігові склали поліцейські з початку року. Ці порушення стосуються кількості пасажирів. Їх має бути не більше 50% наповненості транспортного засобу, розповів прес-офіцер патрульної поліції області Віталій Копистко.Штраф за порушення – від 17 до 34 тисяч гривень за рішенням суду.

7:40 ранку, «година пік», зупинка Центральний ринок. Переповнений 160 маршрут зранку везе на роботу чернігівців. Начальник управління транспорту чернігівської міськради Олександр Рижий каже, якщо пасажири бачать забиті маршрутки – можуть викликати поліцію.


«Перевезення відбуваються тільки за кількістю сидячих місць, в засобах захисту, тобто в масках. Це все було проведено, до перевізників доведено, до водіїв перевізники довели. Якщо дійсно трапляються випадки, що водій нехтує цими правилами, контроль покладено на патрульну поліцію. Потрібно звертатися до патрульної поліції, на водіїв будуть накладатися штрафи», – сказав Олександр Рижий.

За словами прес-офіцера управління патрульної поліції області Віталія Копистка, у Чернігові перевезення дозволені тільки за «сидячими» місцями. Ці норми діють ще з минулого року.

«Якихось рейдів ми не проводимо, але контролюємо ці перевезення. Це вже перейшло в щоденну роботу. Від початку року саме за порушення перевезення пасажирів поліцейськими складено 46 адмінпротоколів», – сказав Віталій Копистко.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Віталій Копистко, штраф, маршуртки, пасажири, UA: Чернігів

Добавить в: