• Брухт ДальнобойСервис


реклама

На пенсію за віком у 60 років

З 1 квітня 2021 року жінки в Україні на пенсію за віком зможуть піти у 60 років. Це останнє підвищення, яке передбачалося згідно з чинним законодавством ухваленим ще у 2011 році. Щороку пенсійний вік для жінок збільшувався на пів року. Повідомляється також, що страховий стаж, необхідний для призначення пенсії за віком, також поступово буде збільшуватися, у 2021 році він становить 28 років. Галина Григорівна на пенсії уже 33 роки. Згадує, танцювала у балеті Чернігівської філармонії і пішла на заслужений відпочинок як акторка у 42 роки.До 60 років жінка може працювати, якщо є де і здоров’я дозволяє, вважає пані Галина. А для неї – прогулянки на алеї уже в радість.

Згідно з чинним законодавством щорічно вимоги щодо страхового стажу для жінок в Україні зростатимуть на один рік, у 2028 році необхідний мінімум становитиме уже 35 років.

Більшість із опитаних чернігівських жінок молодого віку про пенсію не задумуються і розраховують лише на себе. А от працювати до 60 років, якщо є де і здоров`я дозволяє, не проти.

Щодо позитивної новини, пенсії, обчислені залежно від зарплати та стажу, з 1 березня для 8 мільйонів українців зростуть на 11%, у середньому на 300 грн. Відповідний перерахунок уже проводиться, повідомляють в обласному управлінні Пенсійного фонду України.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: пенсія, «Новий Чернігів»

Добавить в: