• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Фестиваль «Сіверські музичні вечори» робить паузу


реклама

Фестиваль «Сіверські музичні вечори» робить паузу

 

Коронавірус вкотре завадив проведенню у місті «Сіверських музичних вечорів». Через погіршення епідеміологічної ситуації фестиваль зробив паузу. Шанувальники класики мали змогу побувати лише на трьох концертах із запланованих восьми.Микола Сукач, художній керівник фестивалю: «Рік тому ми зіграли тільки один концерт. Сподіваюсь, що до 255-річчя Бетховена ми зіграємо всю програму фестивалю».

Художній керівник фестивалю звісно пожартував. Продовжити концерти організатори мають наміри після послаблення карантинних обмежень. Ймовірно, що на виступ старожила нашого фестивалю, піаніста Вадима Руденка не варто очікувати.

Учасник фестивалю скрипаль Гернот Вінішхофер з Відня встиг потішити чернігівських слухачів своєю майстерною грою на старовинній скрипці, зробленій Паоло Маджіні. У цей час музикант перебував на гастролях у нашій країні.

Географія гастрольних подорожей австрійського скрипаля охоплює країни Європи, Америки та Азії. В Україні він познайомився з піаністом та педагогом Денисом Яворським. Виникла ідея пограти разом.

Перед тим як зануритись у музику Бетховена пан Гернот розповів глядачам кілька легенд про композитора.

До програми скрипаль включив твори австрійських композиторів. Дует блискуче виконав «Сонату №10» Бетховена, «Рондо» Шуберта, а також п’єси Крейслера.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: фестиваль «Сіверські музичні вечори», класична музика, «Новий Чернігів»

Добавить в: