• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Міська рада звернулася до Кабміну з приводу ситуації з медичним киснем для хворих на ковід


реклама

Міська рада звернулася до Кабміну з приводу ситуації з медичним киснем для хворих на ковід

 

Чернігівська міська рада адресувала звернення до Кабінету міністрів щодо сприяння в забезпеченні киснем закладів охорони здоров’я, які надають медичну допомогу хворим з COVID-19. Його підтримали на сесії 25 березня.Нині в наших лікарнях 43,5% пацієнтів потребують кисневої підтримки. У 1 і 3 міських лікарнях критична ситуація з киснем.

Владислав Кухар, депутат міської ради, генеральний директор КНП «Чернігівська міська лікарня №2»: «У всіх закладах наявних залишків вистачить на 9-11 днів. А якщо кількість пацієнтів, які потребують такої допомоги, буде збільшуватися, то відповідно буде зменшуватися і кількість днів, які можуть забезпечити підтримку».

Міська рада, профільне управління неодноразово з початку пандемії зверталися до Кабінету і профільного міністерства з приводу ситуації, що складається з медичним киснем в Україні, - йшлося під час обговорення.

Олександр Ломако, секретар Чернігівської міської ради: «Питання не в грошах. Питання в тому, що немає можливості зараз його закупити. І ми просимо в цьому зверненні міністрів звернути окрему увагу до цього питання, і вжити заходів. Ми як місто Чернігів, хочемо купити, можемо купити, але не має такої можливості через дефіцит».

З гендерними питаннями у міській раді працюватимуть аж 2 депутатські об’єднання. Міжфракційна група «За рівні права та можливості», котру очолює Наталя Хольченкова, депутатка від фракції «Рідний дім», налічує 16 учасників та учасниць. Про її створення оголосили на початку сесії 25 березня. Пізніше про створення депутатської групи з гендерних питань «Рівні можливості» в кількості 5 осіб заявила депутатка від «Європейської солідарності».

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Побажаємо обом групам плідної роботи, і щоб дійсно у нас можливості були рівні».

А от у комунального телеканалу «Новий Чернігів» нова очільниця. Нею стала журналістка Наталія Левочко. На сесії звільнили попередню керівницю, яка виявила бажання піти, і призначили її наступницю.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Бажаю плідної і відповідальної роботи, Наталія Олександрівна, на посаді директора телеканалу. Від свого імені, від імені усієї громади я хочу подякувати Ользі Іванівні за багаторічну сумлінну роботу на своїй посаді».

Депутати і депутатки також продовжили програму підтримки розвитку ТРА «Новий Чернігів».

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Це пов’язано з тим, що є певні технічні затримки з боку Антимонопольного комітету. Він не погоджує нам програму фінансування комунального підприємства, тому ми подовжуємо попередню, для того, щоб мати можливість платити заробітну плату працівникам».

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: сесія міськради, Владислав Атрошенко, кисень, звернення, Кабмін, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект