• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «Сіверські музичні вечори» повернулися з оновленою програмою


реклама

«Сіверські музичні вечори» повернулися з оновленою програмою

 

Через рік міжнародний фестиваль «Сіверські музичні вечори» відновив свою програму. Концерти проходитимуть в умовах карантину, а це означає, що кількість глядачів у залі буде обмеженою.Камерні твори Бетховена прозвучали у першому відділенні у виконанні тріо імені Віктора Косенка. На сцені філармонійного центру грали київські музиканти Анастасія Толстоног (фортепіано), Наталія Шостак (скрипка) та засновник ансамблю Сергій Вакуленко (віолончель). Концерт відкрив твір «Тріо №3 для скрипки, фортепіано та віолончелі до мінор».


Ще одне Тріо німецького класика почули слухачі. На час його виконання до столичних музикантів приєднався молодий чернігівський кларнетист Антон Шадрін.

Переважна більшість творів, що прозвучать на ювілейних «Сіверських музичних вечорах», написані Бетховеном. У грудні 2020 йому виповнилось 250 років. Бетховен вважається найбільш виконуємим композитором у світі. У програмі фестивалю виступи симфонічного оркестру «Філармонія» та солістів з України, Австрії і Росії.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: філармонійний центр, фестиваль «Сіверські музичні вечори», «Новий Чернігів»

Добавить в: