• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » З опівночі 27 березня Чернігів житиме і працюватиме в умовах обмежувальних заходів


З опівночі 27 березня Чернігів житиме і працюватиме в умовах обмежувальних заходів

 

Наступні 2 тижні Чернігів житиме і працюватиме за умови низки обмежувальних заходів. Таке рішення прийняла комісія з техногенно-екологічної безпеки міської ради 25 березня, проаналізувавши ситуацію з коронавірусу.Ми на сьогодні все ще знаходимось в «помаранчевій» зоні, але темпи приросту хворих невпинно зростають.

Ольга Малець, в.о. начальника Управління охорони здоров’я ЧМР: «Ми чекаємо, що протягом кількох наступних днів ситуація по показникам може вийти на рівень «червоної» зони».

Аби вплинути на поширення вірусу і не допустити перевантаження медичної системи, міська влада пішла на крок додаткових обмежень, які почнуть діяти з опівночі 27 березня по 11 квітня. Зокрема, це стосується навчання дітей.

Олександр Атрощенко, заступник Чернігівського міського голови: «1-4 классы остаются учиться, в тоже время с 5 по 11 классы уходят на дистанционное обучение».

Роботу закладів громадського харчування обмежать до 22:00, крім адресної доставки та на винос. У громадському транспорті дозволено проїзд лише в кількості місць для сидіння. Кінотеатри та культурні заклади працюватимуть за умови заповнення на 50%, а фітнес-центри та спортзали з розрахунку 10 кв м на одну особу.

Проведення масових спортивних заходів можливе на свіжому повітрі і без глядачів. Ринки працюватимуть у звичайному режимі.

Нагадаємо, що введення додаткових обмежувальних заходів міський голова анонсував на щотижневій нараді в муніципалітеті цього вівторка, за умови, що кількість госпіталізованих хворих з діагнозом «ковід» перетне позначку у 230 осіб. До кінця тижня власне і маємо такий показник, - за словами виконуючої обов’язки начальника Управління охорони здоров’я.

Ольга Малець, в.о. начальника Управління охорони здоров’я ЧМР: «Відмічається така тенденція щодо щоденного зростання кількості хворих, щоденного зростання завантаженості госпітальних ліжок, що вказує на те, що дійсно система медичної допомоги найближчим часом буде перевантажена. І це є фактом того, що треба на рівні влади приймати рішення щодо посилення обмежувальних заходів».

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: обмежувальні заходи, захворюваність, карантин, коронавірус, Ольга Малець, Олександр Атрощенко, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект