• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » У Семенівці протестували проти приєднання їхнього лісгоспу до Новгород-Сіверського


реклама

У Семенівці протестували проти приєднання їхнього лісгоспу до Новгород-Сіверського

 

В Семенівці кількасот людей протестували проти можливої ліквідації місцевого держлісгоспу як юридичної особи та його приєднання до Новгород-Сіверського лісгоспу.Серед учасників мітингу колишні і теперішні працівники Семенівського лісгоспу та місцеві, які не мають відношення до підприємства. Всі вони вважають підприємство містоутворюючим.

«Поліцію у нас розформували, перевели на Новгород-Сіверський. Сім’ї, діти – всі повинні виїжджати. Молоді сім’ї від’їжджають. Якщо не буде у нас лісгоспу – це остання крапля. Все розбирається по частинкам, наше місто розпадеться. Буде містом-примарою», – говорить Євгенія Голуб.

На акцію люди організувались через соцмережі, дізнавались про мітинг від знайомих.

Його проводили о 12 дня – на обідній перерві, щоб працівники лісгоспу змогли доєднатись не порушуючи трудове законодавство.

Володимир Ткач – майстер цеху. Прийшов на мітинг зі своєю зміною.


«Після приєднання Семенівської райради до Новгород-Сіверської, в п’ятницю до наших приїхала фура, все завантажили і вивезли, включаючи квітники. То найперше після приєднання Семенівського лісгоспу до Новгород-Сіверського, у нас заберуть обладнання, щоб підняти свої показники, а Семенівський лісгосп залишиться ні з чим», – говорить Володимир Ткач.

На мітингу прийняли резолюцію. Її направлять до президента, уряду, голови держагенства лісових ресурсів, обладміністрації.

«Вся громада проти приєднання нашого Семенівського держлісгоспу до Новгород-Сіверського держлісгоспу, щоб залишили Семенівський держлісгосп як самостійну адміністративну юридичну одиницю», – йдеться у резолюції.

Нагадаємо, 18 березня проти планів з об’єднання держлісгоспів протестували у Добрянці.

Згідно з проектом реформи, з 12 державних лісгоспів на Чернігівщині планують залишити 5. Це Городнянський, Корюківський, Ніжинський, Новгород-Сіверський та Чернігівський.

Голова Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець запевняє – ця реформа значно покращить розвиток і оновлення лісових господарств. З його слів, місцеві податки та збори, які платять держлісгоспи, і після реформування будуть сплачуватися до бюджетів громад. Лісництва не ліквідуються та не об’єднуються. Тобто рентна плата за спеціальне використання лісових ресурсів і податок за лісові землі так і буде перераховуватися до місцевого бюджету.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Семенівка, протест, ліквідація, держлісгосп, Новгоро-Сіверський лісгосп, UA: Чернігів

Добавить в: