• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «Це буде магніт національного рівня», – Андрій Дериземля про будівництво палацу спорту у Чернігові


«Це буде магніт національного рівня», – Андрій Дериземля про будівництво палацу спорту у Чернігові

 

Проектна документація по будівництву палацу спорту орієнтовно буде готовою влітку 2021 року. Нині над її розробкою працює Київське бюро. Масштабність майбутнього будівництва потребує залучення значного обсягу фінансування. Тільки проектна документація попередньо вартуватиме 7 мільйонів 250 тисяч гривень.Андрій Дериземля, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту: «На цей рік міським бюджетом не передбачено коштів на будівництво, тому що ми розуміємо і загальної вартості, і потрібно пройти процедури і оголосити тендер. Безумовно, ми будемо просити виділити кошти Міністерство молоді та спорту».

Чернігів до сьогодні залишається єдиним обласним центром, який не має такого потрібного спортивного об’єкту. Серйозно за це питання взялися минулого року шляхом публічного обговорення і голосування представниками спортивної сфери міста. Визначилися з масштабом палацу спорту та місцем розташування – за адресою Пушкіна, 1.

Андрій Дериземля, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту: «Дуже необхідний в місті Чернігові. Це буде такий магніт національного рівня».

Додаватимуть цьому спортивному об’єкту привабливості і місце розташування – поблизу історичної частини міста, паркової та водних зон, а також з гарною логістикою: транспортною і пішохідною.

Найближчими сусідами обраної для будівництва ділянки є приватний сектор і кінологічний центр. З приводу перенесення останнього, Управління спорту планує звернутися до Управління поліції.

Андрій Дериземля, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту: «Це також уже, на мою думку, не сучасно, не комфортно для міста, для мешканців, для туристів, які прогулюються історичним центром на Валу, де знаходиться така служба кінологічна. Тому будемо прохати, щоб вони пішли на зустріч. Буде підготовлений лист. Будемо розраховувати на те, що вони погодяться».

Сьогодні проектанти, які працюють над розробкою документації, в тому числі спілкуються і з представниками різних федерацій, аби майбутній спортивний простір зробити змістовним та функціональним. Наприклад, тут будуть умови для тренування і змагання з футзалу, баскетболу та волейболу, збудуть басейн і стрілецький тир.

Андрій Дериземля, начальник Управління у справах сім’ї, молоді та спорту: «В цьому палаці спорту ми плануємо, що, можливо, будуть займатися та тренуватися більше ніж 17-18 видів спорту».

Попередня вартість цього будівництва понад 400 мільйонів гривень. Аби реалізувати цей дорого вартісний проєкт, міська влада шукає підтримку у держави. За умови безперервного фінансування, проект реалізують орієнтовно за 3 роки.

У майбутньому тут тренуватимуться не лише чернігівські спортсмени, а й національні команди з різних видів спорту. Планується також проводити всеукраїнські змагання. Очікується, що поява сучасного інноваційного комплексу пожвавить спортивне життя у місті і дасть змогу розвивати той же спортивний туризм.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Андрій Дериземля, будівництво, палац спорту, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект