• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Художній музей представив живопис та графіку Петра Орла


реклама

Художній музей представив живопис та графіку Петра Орла

 

До 90-річчя від дня народження ніжинського художника Петра Орла відкрилася виставка у художньому музеї. За життя майстра пензля та олівця у нашому місті відбулося усього кілька його персональних виставок. Сьогодні демонструється 49 робіт. Це частина мистецького скарбу Петра Свиридовича, що зберігається у музейних фондах. У 2004 році, за два тижні до смерті художник передав музею 30 своїх картин.Глядачі зможуть також побачити кілька постановочних робіт, які майбутній художник створив під час навчання у Кишеневі. На одному з малюнків видно оцінку «4+».


Музою Петра Орла була його дружина Галина. Жінка усього життя надихала художника на нові роботи, була першим критиком.

Прикрашають виставкову залу натюрморти, пейзажі з краєвидами Седнева та Чернігова. Окрему нішу у творчості Петра Орла займають кримські пейзажі. Представлені картини були написані у 70-х, 80-х роках та на початку нового століття. Наш земляк є також віртуозом у техніці мозаїки, автором діорам на історичну тематику, створювачем декорацій до вистав Ніжинського драмтеатру.
Виставка Петра Орла триватиме у художньому музеї до 18 травня.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Петро Орел, художник, художній музей, виставка, «Новий Чернігів»

Добавить в: