• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Новий очільник в Чернігівській окружній прокуратурі. 18 березня його представили підлеглим


реклама

Новий очільник в Чернігівській окружній прокуратурі. 18 березня його представили підлеглим

 

Чернігівська окружна прокуратура отримала нового очільника. Ним став Павло Герасименко. Його співробітникам представив обласний прокурор 18 березня.Зазначимо, що 15 числа в Україні замість місцевих запрацювали окружні прокуратури. У нашій області тепер маємо 6 оновлених установ.

Сергій Василина, керівник Чернігівської обласної прокуратури: «Павло Вікторович працює в органах прокуратури Чернігівської області з 2008 року. Перебував на адміністративній посаді, зарекомендував себе позитивно. Зауважень по роботі від мене особисто до нього немає, тому я звернувся до комісії з пропозицією щодо погодження призначення на посаду».

Павло Герасименко закінчив Одеську національну юридичну академію. Працював, зокрема, у Городнянській, Прилуцькій та Ніжинській місцевих прокуратурах.


Сергій Василина, керівник Чернігівської обласної прокуратури: «Будь ласка, отримайте наказ. Бажаю вам успіхів в роботі. Хочу, щоби ви зберегли колектив в тому бойовому стані, в якому він вам дістався. І своєю працею показали, що ви дійсно перебуваєте на варті закону».

Павло Герасименко, керівник Чернігівської окружної прокуратури: «Хочу вас запевнити, що я особисто прикладу максимум зусиль для забезпечення законності в регіоні, для дотримання права і свободи людини і громадянина, кожного жителя Чернігівщини».Павло Герасименко 1985 року народження. Родом з Чернігівщини. До цього призначення очолював Ніжинську місцеву установу.

Gorod.cn.ua за матеріалами сюжетів телеканалів «Дитинець» та «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Чернігівська окружна прокуратура, Павло Герасименко, Сергій Василина, «Дитинець», «Новий Чернігів»

Добавить в: