• Брухт ДальнобойСервис


реклама

Медовий місяць особливої пари

 

Кохання поза віком і на все життя. Вони почали зустрічатися, коли їй було 43, а йому – 54. Для обох це – перше і єдине кохання. Через півтора року побралися. Андрій та Олена вже близько 3 місяців разом після укладення шлюбу. Познайомились і живуть у Чернігівському геріатричному пансіонаті. Соціальна працівниця Катерина Бадюкова згадує момент їхнього одруження. Каже, для всіх це було велике свято.Їхнє весілля відбулося 29 грудня. Фото з події переглядають в мобільному й тепер. Медовий місяць після одруження пролетів, як одна мить, кажуть одружені. Продовжується він і зараз. Закохані часто роблять одне одному невеличкі подарунки та сюрпризи. Андрій каже, що в нього є потреба робити Олені щось приємне.

Під час поїздок Чернігівщиною разом із об'єднанням інвалідів «Шанс» півтора роки тому він їй часто робив приємні сюрпризи, кажуть у геріатричному про закоханих. Олена в'яже, вишиває, малює, виготовляє з паперу квіти. І часто співає для Андрія пісні.


Дозвілля одруженої пари проходить цікаво і весело. Разом вони готують улюблені страви, переглядають фільми й розгадують кросворди. Андрій захоплюється спортом. У бочче, шахи й шашки часто грає зі своїми друзями.

Андрій родом із Києва. Працював фельдшером. Має 2 групу інвалідності. Врятував не одне життя. Двічі йому доводилося навіть приймати пологи в кареті «швидкої». Олена – сирота. Сюди потрапила після школи-інтернату в 1999 році.

Справжні чисті почуття ще більше зміцнюють стосунки, дарують відчуття істинного щастя, каже Андрій Мілованов. Таких пар у Чернігівському геріатричному пансіонаті близько 10. І в кожного своя, неповторна історія кохання.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: людські долі, кохання, «Новий Чернігів»

Добавить в: