• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 13 березня всіх запрошують святкувати Колодія на етнофесті


13 березня всіх запрошують святкувати Колодія на етнофесті

 

13 березня опівдні на центральній міській алеї розпочнеться етнофест «Колодія величаймо – весну зустрічаймо».Олександр Шевчук, начальник Управління культури та туризму ЧМР: «В суботу, 13 березня, чернігівці величають Колодія та зустрічають весну. На центральній алеї на малій міській сцені, починаючи з 12-ї години, буде відбуватися театралізоване етнодійство.

Ми встановили фотозону. Це етнолялька, яка біля 3 метрів. Всі бажаючи зможуть з нею сфотографуватися і відчути подих сонечка і весняного настрою.
На сцені буде відбуватися концертна програма за участю творчих колективів Міського Палацу культури імені Радченко, палацу на Шерстянці, міської школи мистецтв (хореографічно-театрального відділення). Все це дійство буде дуже органічно вплітатися в святкування, оскільки ми зможемо покуштувати кольорові млинці, вареники.
Також будуть майстер-класи з дітьми.
Дійства будуть відбуватися з 12 до вечора. Всі бажаючи, з дотриманням мір безпеки, зможуть отримати задоволення на свіжому повітрі і відчути весну. Ми очікуємо, що весна буде теплою і з гарними емоція та посмішками».

Відео телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Олександр Шевчук, святкування, Колодія, «Дитинець»

Добавить в:
 
 


Центр Комплект