• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » 5+8. У Чернігові може з'явитися новий тролейбусний маршрут


реклама

5+8. У Чернігові може з'явитися новий тролейбусний маршрут

 

У Чернігові може з’явитися новий тролейбусний маршрут 5+8. Спочатку його планують запустити в якості експерименту. І далі, якщо він буде вдалим, ввести в транспортну мережу міста.Олександр Рижий, начальник Управління транспорту ЧМР: «Потреба є. Ми знаємо, що немає у нас електросполучення з Лісковицею та центральною частиною, по вулиці Івана Мазепи. Також у нас є проблематика на 5-му маршруті – недостатня кількість транспорту. Якщо ми об’єднаємо ці два маршрути: 8 та 5, то ми покращимо сполучення як Лісковиці, так і сполучення мікрорайону Подусівка».

Звернення про необхідність маршруту надійшло на лютневій сесії від депутата. Під час розгляду запитів на нараді в муніципалітеті міський голова Владислав Атрошенко сказав, що доцільність є, і логічно було б зробити це разом з відновлення дорожнього покриття в цій частині вулиці Мазепи.

Артем Тарасенко, викладач НУ «Чернігівська політехніка», депутат Чернігівської міської ради: «Щодо доцільності. Після скорочення 5 маршруту до вокзалу, було дуже багато звернень від мешканців мікрорайону Подусівка, які саме їхали в напрямку вулиці Мазепи до «Музикалки». Також були звернення в Управління транспорту і до нас в транспортну компанію мешканців Лісковиці, які не можуть транспортом дібратися до Центрального ринку до Мегацентру. Якраз поєднання 5 та 8 маршрутів дає цю можливість».

Об’єднання тролейбусних маршрутів 5 і 8 було напрацюванням транспортної моделі міста, яку зробили науковці «Чернігівської політехніки» ще в 2013 році. Для початку експерименту потрібно виконати ремонт спецчастин на перехресті Толстого-Мазепи і дати можливість правого повороту.

ЧТУ цього року також планує оновити мережу по Мазепи.

У 2021 році у міста має з’явитися і нова транспортна мережа з порахованим пасажиропотоком.

Олександр Рижий, начальник Управління транспорту ЧМР: «На сесії були внесені зміни в програму «Розвитку електротранспорту», а також бюджет міста, про те, щоб провести підрахунок пасажиропотоку і внести зміни в діючу маршрутну мережу, розробити інтерактивну транспортну модель, щоб забезпечити якісне обслуговування населення міста, по перше. А по друге, щоб дати можливість розвитку більш великому габаритному транспорту – 12 м автобусів, тобто потрібно скомпонувати так, щоб була можливість їм краще працювати в місті».

Саме ці підрахунки дадуть можливість чітко розуміти пасажиропотік, де потрібно додати транспорту, де зменшити або прибрати дублювання, для прийняття комплексних рішень у сфері транспорту.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: транспорт, тролейбуси, ЧТУ, «Дитинець»

Добавить в: