• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Зміни до маршрутної мережі та перерозподіл територій між школами, що набиратимуть першокласників


реклама

Зміни до маршрутної мережі та перерозподіл територій між школами, що набиратимуть першокласників

 

Численні конкурси, на які ніхто з перевізників не подається, а також доведена ефективність тимчасово запроваджених автобусних маршрутів, стали причинами внесення змін до відповідної мережі. 4 березня їх погодив виконком міської ради.Олександр Рижий, начальник Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку: «Даним проєктом пропонується в 5 маршрутів внести зміни. Змінити кінцеві зупинки, а також 5 маршрутів виключено, де немає перевізників більше 3 років, але є альтернатива, щоб містянам добиратися до цих кінцевих, які ми пропонуємо виключати».

Так, через відсутність з 2018 року перевізника на 14-му маршруті і потребу забезпечити підвіз людей до соціальних об’єктів на малому проспекті, у місті змінили шлях маршруту №1 і продовжили його до «Епіцентру». Замість 2 і 22 до Рівнопілля ввели скорочений 22С. Змінили кінцеву 43-го із Олександрівки на Старобілоуську. Та на постійній основі продовжили №36 і 47 від дач у Жавинці та Якубівці до залізничного вокзалу. Водночас маршрути №9 та 24А через їхнє повне дублювання виключили з мережі.

При обговоренні транспортного питання, міський голова дав доручення зустрітися з перевізниками з приводу утримання транспорту, що обслуговує чернігівців, у належному стані.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Зовнішній вигляд техніки, яка виходить на маршрути, щоб був у належному стані. Щоб вони мили ці автобуси, щоб вони виглядали і зовні, і всередині чистими і охайними. Це також вимога. Технічний стан – це окреме питання. І прохання, хай дивляться».

Та попросив нагадати на зустрічі про засоби безпеки, адже на фоні зниження захворюваності, пасажири і насамперед водії почали забувати про маски та респіратори.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Перший, хто зацікавлений в заходах безпеки в автобусі, це водії. Це перша людина, яка цілий день перебуває з пасажирами в скупченні і ризикує більше інших. Пасажир проїхав 10-15, хай 20 хвилин, і вийшов з автобуса. А він дихає цим повітрям цілий день. А потім, коли він заразиться, то декілька діб не буде нічого відчувати, і буде заражати усіх інших. От в чому питання».

У профільному управлінні зазначили, що, якщо у людей є зауваження, можна телефонувати до них, так вдасться швидше відреагувати і мінімізувати кількість подібних випадків.

Що стосується порядку денного, рішенням виконкому виділили 4 мільйони гривень на ремонт міждворових проїздів і зупинок. А також продовжили перекриття руху по вулиці Князя Чорного до 1 квітня. Через сильні снігопади і морози заплановані тут на лютий ремонтні роботи виконуватимуть у березні.

Цього ж дня відповідно до прийнятої на сесії програми трансформації мережі шкіл в рамках реформи змінили і територію обслуговування деяких закладів.

Василь Білогура, начальник Управління освіти: «Передбачається, що з 1 вересня 2021 року припиняється набір до 1 класів у школах №1, 12, 15 та 22. Відповідно мікрорайон даних закладів розприділяється між найближчими закладами освіти, які знаходяться поряд».

Так, першачки, які планували навчатися у 1-й школі, згідно з місцем проживання, зможуть першочергово зарахувати до шкіл №6, 19 та 20. Територію 12-ї школи розподілили між закладами №25, 27 і 30. Сучасного 15-го ліцею між №11 та 28. Ліцею №22 між школами №5, 7, 27 та 29.

Серед важливих питань засідання також затвердження конкурсу щодо пошуку інвестора на Попудренка, 16 та погодження інвестпрограми ОТКЕ, що з амортизаційних відрахувань планує цьогоріч реконструювати котельню по проспекту Миру, 151А та кілька ділянок мереж.

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова: «Всі заходи передбачені щорічні, вони є в тарифі. Попередньо, цих заходів повинно бути більше разів у 50. Якщо вони вважають, що це пріоритетні заходи, то заперечень якихось суттєвих немає».

Ще дві позиції, що отримали схвалення, стосувалися надання матеріальної допомоги майже 300 громадянам на суму 420 тисяч гривень і виділення 630 тисяч 69 породіллям.

Сюжет телеканалу «Дитинець»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виконком, міськрада, «Дитинець»

Добавить в: