• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Виконком затвердив інвестиційну програму «Облтеплокомуненерго» на 2021 рік


реклама

Виконком затвердив інвестиційну програму «Облтеплокомуненерго» на 2021 рік

Виконавчий комітет міської ради затвердив у четвер інвестиційну програму «Облтеплокомуненерго» на 2021 рік. Профінансують її з амортизаційних коштів. Вони підуть переважно на закупівлю нових котлів та насосів, а також модернізацію магістральної теплової мережі.Віктор Геращенко, голова правління АТ «Облтеплокомуненерго»: «Продовжуємо виконання програми автоматизації 11 котелень. Це близько 7 мільйонів гривень. На цей рік по статті «Капітальний ремонт» ми запланували 21 мільйон. Це також заміна теплових мереж по місту Чернігову».

Владислав Атрошенко, Чернігівський міський голова:
«По перше, цю інформацію оприлюдніть на своєму сайті. Це нічого не коштує. Дайте розгорнутий звіт: що було зроблено. Я думаю, що це корисно буде і для компанії».

Також Управління освіти міської ради оновило територію обслуговування закладів середньої освіти. У зв'язку з їхньою трансформацією, у найближчі роки деякі школи перестануть набирати першачків.

Кількість автобусних маршрутів у нашому місті віднині зменшилася. Але прибрали лише ті, на які за довгий час так і не знайшли перевізника, наприклад, 2, 22 і 24-а.

Вулиця Князя Чорного у Чернігові залишиться перекритою до початку квітня. Дорожні роботи, які планувалися на ній, не були проведені у березні через несприятливу погоду.

Окрім цього, міська рада затвердила конкурсну документацію на будівництво нового житлового будинку на місці зруйнованого гуртожитку на Попудренка, 16.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: виконком, «Новий Чернігів»

Добавить в: