• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » «Флюїд-арт»: у Чернігові відкрилася виставка художниці Тетяни Бондар


реклама

«Флюїд-арт»: у Чернігові відкрилася виставка художниці Тетяни Бондар

4 березня в художньому музеї імені Галагана відкрилася виставка художниці Тетяни Бондар. Всі 75 картин виконані у техніці «флюїд-арт». Це - напрям абстрактного живопису.Тетяна Бондар зацікавилась ним 3 роки тому, за цей час створила 200 картини, а 50 з них розкупили іноземці. Зараз роботи чернігівської художниці є в США, в Швейцарії та Румунії.

«Той хто спробував хоч один раз і отримав результат, той вже ніколи це не покине. Так трапилося і зі мною. Для кожної техніки окремої існують різні склади фарб, там йде не лише фарба і вода. Там іде клей або медіум, лак, різні додатки, силікон або ще щось, на кожну техніку», - сказала художниця.

На одну роботу жінка витрачає від однієї до двох годин.

Кожен бачить в картині щось своє, розказує Тетяна Бондар.

Відвідувачі виставки на нову техніку виконання робіт реагують так:

«Чесно кажучи вражає багатство фарб, переходи, емоції, які виражаються. За моєю спиною є картина «Дві рибки», ось це «інь і ян», вони зустрілись «мінус і плюс». Це як я розумію для себе. Дуже важко переходити на нове мистецтво, яке народжується сьогодні і має новий характер», - розповіла чернігівська майстриня Лариса Ганненко.

«Що я бачу – я бачу емоцію, я бачу отак, чи йокає у мене тут, чи не йокає - йокає!», - сказала чернігівка Олена Гонта.

Виставка «Територія емоцій» триватиме до 4 квітня.

UA: Чернігів

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: Тетяна Бондар, художній музей, флюїд-арт, UA: Чернігів

Добавить в: