• Брухт ДальнобойСервис
Мобильная версия сайта Главная страница » Новости » Видеосюжеты » Тріщин не буде: ремонт даху у школі №1 завершується


реклама

Тріщин не буде: ремонт даху у школі №1 завершується

 

Ремонт даху нового корпусу загальноосвітньої школи №1 завершується. Тут вже виконано 95% робіт. Ще на початку нового навчального року у плитах перекриття над актовою та спортивною залами закладу виявили на стелі серйозні тріщини. Тоді ж, у вересні, терміново розробили проєкт, аби усунути ці небезпечні недоліки.Олександр Макаров, заступник начальника УКБ ЧМР: «Довго приймалися рішення стосовно того, яким чином будуть проводитися укріплення стелі у спортивному залі, актовому залі, музеї 1-ї школи. Було прийнято рішення про те, щоб розробити розтяжки, тобто підсилення плит розтяжками. Звернулися до НІІ в Києві, який надав саме таке бачення. І проєктант його застосував. Були проведені торги. 30 листопада був заключений договір з підрядною організацією, і розпочалися роботи по підсиленню плит в приміщеннях».

Основна частина запланованих робіт була завершена ще у минулому році. Нині ж тривають покрівельні роботи – утеплюють покрівлю та днями будуть вкладати руберойд. Згідно з кошторисною документацією, вартість ремонту складає 2 мільйони 256 тисяч гривень. В середині приміщення – у актовій залі – вже повністю оновили стелю, а от у спортзалі залишилось зробити підвісну.

За словами директорки школи Ольги Шелест, нині батькам і дітям турбувалися не слід. Ремонт зроблено якісно і тепер перебування у цих залах буде безпечним.

Ольга Шелест, директорка Чернігівської спеціалізованої ЗОШ №1: «Наші будівельники співпрацювали з фахівцями НІІ з Києва, які приїздили і проводили дослідження цієї проблеми, надавали свої рекомендації. І по завершенню робот теж приїздили, проводили певні дослідження. У нас є документ, який підписаний цими фахівцями, де вони запевняють, що більше ніякої загрози немає.

За декілька днів вже буде можна користуватися залами. Проте під час ремонту у приміщенні постраждали підлога і стіни. Наразі ці залі, зокрема, актова, потребують повноцінного ремонту.

У школі сподіваються, що в цьому році зал таки капітально відремонтують, а старі меблі, які тут ще з 1989 року, повністю оновлять.

Сюжет телеканалу «Новий Чернігів»

Хочете отримувати головне в месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram.

Теги: ремонт даху, укріплення, школа №1, Олександр Макаров, Ольга Шелест, «Новий Чернігів»

Добавить в: